Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
 1. #1

  Domyślnie [wspinaczka] Duży Pochylec, Dolina Prądnika

  Maciek "Lesser" Gajewski na swojej nowo wytyczonej drodze Leserówka VI.4 na Dużym Pochylcu w Dolinie Prądnika. Zapraszam:


  Nieco więcej na blogu

 2. #2

  Domyślnie

  Dobre kadry, choć brakuje "dna" - przez co nie za bardzo ma się punkt odniesienia, jak wysoko był ów wspinacz.
  Object error. Unable to run this script. Program terminated!

 3. #3

  Domyślnie

  Seru, to jest tylko skałka . I choć jak na warunki polskich skałek dość wysoka to drogi nie mają wiecej niż 20 kilka metrów. Gdyby autor uwiecznił "dno" to obnażył by ,że to wspnanie na kamieniu. A tak mamy fajną dramaturgię bardzo trudnego wspinania.
  Autor zdjęcia ma co najmniej pojęcie o wspinaniu i chyba doskonale wie co uwypuklic a co zamaskować w takich zdjęciach, by robiły jak największe wrażenie , szczególnie na takich którzy wspinanie widzieli tylko na facebooku.

 4. #4

  Domyślnie

  Ale komu by to przeszkadało? Przecież wiadomo, że nie wspina się po Kanionie Colorado Skałka, nie skałka - 20 metrów to też szmat drogi w dół i szacunek się należy
  Object error. Unable to run this script. Program terminated!

 5. #5

  Domyślnie

  Szacunek i to bardzo duży to należy sie za trudności. Mimo że VI.4 było robione juz w latach 80-tych to w dalszym ciągu jest to kawał bardzo sytego wspinania. Ale takie zdjęcia wygladają fajnie właśnie w takiej konwencji jaka zapodał autor.
  Pokazywanie wysokości tej ścianki , choc jak na warunki skałkowe to ścianiszcze , trochę by odarło z nimbu ekstremalności. Może autor zdjęcia uraczy nas pracami z Verdon, to wtedy SerU , będziesz mieć i syte łojenie i naprawdę lufę pod dupą.
  Ostatnio edytowane przez zoom2 ; 16-10-2015 o 15:09

 6. #6

  Domyślnie

  Dzięki za komentarze z "dna" zrezygnowałem z dwóch powodów: po pierwsze bardzo podobało mi się takie światło, kontrast światła i cienia, nadający więcej dramaturgii scenie, a po drugie w chwili obecnej pod samą skałą nie wygląda za ciekawie - powycinane drzewa, gałęzie, bura ziemia...
  Zdjęć z "lufą" już trochę pokazałem, ale po modernizacji forum wszystkie moje starsze posty przepadły... Więc kilka fotek dla przypomnienie, nie pamiętam czy wszystkie już tu publikowałem... W Verdon jeszcze nie byłem, ale w Gorges du Tarn, Rodellar czy Kalymnos owszem, tam sfociłem coś co powinno usatysfakcjonować - i lufa i trudności: (Po więcej zapraszam na swoją stronę: http://marcinciepielewski.pl/)

  Jakub Jodłowski na Self Control 8a (czyli jeszcze trudniej, bo ok VI.5+/6 na polskie ), Gorges du Tarn, Francja


  Jakub Jodłowski na El Delfin 7c+ (na nasze VI.5), Rodellar, Hiszpania

  Jakub Jodłowski na Aegialis 7c+, Kalymnos, Grecja

 7. #7

  Domyślnie

  Od samego patrzenia kręci się w głowie - szczególnie dwie ostatnie fotki robią robotę
  Object error. Unable to run this script. Program terminated!

 8. #8

  Domyślnie

  I co SerU? Satisfaction?

 9. #9

  Domyślnie

  Dwa ostatnie to mistrzostwo!
  Brawo!

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •