Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Bieszczady

  1. #1

    Domyślnie Bieszczady

    Hej

    Wybieram się ze znajomymi w Bieszczady. Ktoś mi może polecić jakieś najtańsze domki? Nie orientuję się, co i jak, jeżeli chodzi o takie rzeczy, bo przeważnie to tylko się dorzucałem, a teraz przyszła kolej organizować
    Potrzebowałbym coś blisko Wołosatego lub gdzieś indziej, aby można było stamtąd wyruszyć pieszo na Tarnicę bez zbędnego podjeżdżania autem.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 16-10-2015 o 08:52
    Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  2. #2
    Gaduła Awatar zgera
    Dołączył
    06 2011
    Miasto
    Siedliska, Podkarpacie
    Posty
    3 112

    Domyślnie

    Blisko Wołosatego to tylko Ustrzyki Górne oddalone około 6 km, musisz szukać w Wołosatym albo w Ustrzykach Górnych.
    Może to Ci wystarczy: http://www.eholiday.pl/noclegi-dm6916.html
    Ostatnio edytowane przez zgera ; 14-10-2015 o 22:11 Powód: dodanie linku
    NIKON D3100, NIKKOR 18-55 VR II, 18-105 VR,

  3. #3

    Domyślnie

    Aaa właśnie
    Zgera wielkie dzięki

    Jak ktoś coś ma też ciekawego to dajcie znać
    Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  4. #4

    Domyślnie

    Chata socjologa - mnie się podobało, ale to dla tych co lubią takie klimaty ...
    Doczytałem że bez auta - no to raczej odpada ze względu na odległość.
    Ostatnio edytowane przez moro ; 15-10-2015 o 23:01
    totalna amatorka

  5. #5

    Domyślnie

    Schronisko PTTK w Ustrzykach Górnych. No chyba, że musisz mieć domek...
    Nie mamy skrzydeł by lata, a mimo tego to nasz cel...

  6. #6

    Domyślnie

    Ta ja mógłbym spać nawet pod gołym niebem. Ale moi koledzy (tzn "koleżanki") to pierdzielone księżniczki i musi być domek :/
    Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  7. #7

    Domyślnie

    polecam http://e-nocleg.pl/nocleg,teresar.html wielokrotnie sprawdzone. Blisko na szlaki bieszczadzkie.
    Sony a6000, SEL20F28, SEL50F18

  8. #8

    Domyślnie

    Ok, dzięki wielkie wszystkim

    Nocleg już mamy ustalony i wiemy co robić w sobotę. Ma ktoś plany na niedzielę tak od godziny 13.? Co ciekawego można w okolicy pozwiedzać (wyjście w góry już niestety odpada :/).
    Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •