Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: D.

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    piękne, na jedynce lepiej ale na obu pięknie

  3. #3

    Domyślnie

    kolor zdecydowanie wygrywa, również dla tego, że na jedynce "pozowanie" mniej nachalne, a modelka moim zdaniem wygląda tu korzystniej. Szerszy kadr daje się nacieszyć okolicznościami przyrody, daje oddech całej scenie. Zdjęcie bardzo bardzo
    myślę co piszę

  4. #4

    Domyślnie

    Jedynka pod każdym względem korzystniejsza.
    Nie wiem, co napisać.

  5. #5

    Domyślnie

    Jedynka bardzo przyzwoita. Na dwójce porównaj dłonie - pewnie tak było, ale fatalnie to wygląda na zdjęciu.
    N i L

  6. #6

    Domyślnie

    Jedynka rządzi ! Jest klimat !
    D700/ S5Pro / N 80-200 f2.8 / N 85 f1.8 / S 8 f3.5 / T28-75 f2.8 / SB 900 / iMac27" / iMac 20" / iPad3

  7. #7

    Domyślnie

    Podoba mi się jedynka, przez kadr, ułożenie modelki i kierunek patrzenia, kolor, może tylko ciut za dużo góry, ale jest przyjemnie
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  8. #8

    Domyślnie

    Praca nr 1 jest bardzo pięknym zdjęciem: zacznę od "drugiego planu" - piękne miejsce (wspaniale współgra z pozą modelki), kolory ciekawie "stonowane", konar drzewa i korony drzew ładnie zamykają kadr.
    Natomiast modelka: ładnie zapozowane - bardzo tak spokojnie a jednocześnie sensualnie (odkryte ramie, długi warkocz układający się na piersi, i przebijające udo z pod białego materiału). Piękne światłocienie w całym kadrze - ogólnie bajkowy klimat.
    Super praca.

  9. #9

    Domyślnie

    Co mam dodać.
    Gra modelki na 1- super, kadr bardzo fajny, sceneria ciekawa, jest klimat.
    Obróbka- niby się podoba (pastelowo) , dziwią te niebieskie saturacje na liściach ale to w sumie drobiazg.
    Dwójka już znacznie mniej przyciąga.
    Takie tam..... szkiełko ....oko.....jeszcze jedno oko.....ale tylko jedno w użyciu......
    Prawe
    Moje pstryki z różnych, dziwnych miejsc : http://tom-gdynia.jalbum.net/

  10. #10

    Domyślnie

    tą zieleń na dole kadru bym zgasił, ogólnie miodne
    A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •