Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38
  1. #31

    Domyślnie

    wesole rzeczy piszecie o ochroniarzach; zresztą sam kiedys chcialem poruszyc ten temat, ale jak zwykle lenistwo ...

    po kilku doswiadczeniach, ktore nizej opisze, wydaje mi się, ze warto pamietac o dwoch sprawach:

    - ochrona ma bardzo ograniczone uprawnienia i w watpliwych sytuacjach nalezy bezwglednie żądać od nich wezwania policji [to dziala b. dobrze i bractwo traci rezon]
    - na bezmozgowcow [wbrew pozorom] dobrze dziala sila argumentow i wcale nie ma potzreby schodzenia do poziomu argumentu sily;

    kilka przykladow:

    - do jednego z duzych sklepow z audiofotovideo wszedlem z torba foto o nic nie pytany; przy wyjsciu poproszono mnie o inf., co w niej jest ? grzecznie odpowiedzialem, ze aparat, 3 obiektywy i lampa; na nastepna prosbe o pokazanie sprzetu odpowiedzialem, ze niczego przy wejsciu nie pokazywalem i teraz tez tego nie zrobie, a w razie watplwosci, zaproponowalem, by mnie zatrzymali i wezwali policje; nie czekajac na odp. poszedlem sobie a bramkarze gapili sie na siebie nawzajem [chyba nie wiedzac, co zrobic]
    - w jednym z centrow handlowych, zachecony widokiem wychodzacej z butiku corki, ktora kupila sobie jakas szmatke, szybko wyjalem ap. i pstryknalem serie, sb800 ma kopa i przez moment bylo troche wiecej swiatla w okolicy, co przywiodlo panow, ktorzy powiedzieli ze nie wolno ... i zaproponowali wizyte w dyrekcji, ktora wydaje zezwolenia na foto; odpowiedzialem, ze zezwolen nie potrzebuje i jesli dyrekcja chce, niech sie do mnie pofatyguje z odpowiednim papierkiem + propozycja zatrzymania i wezwania policji; final - jak wyzej,
    - w jednym z dyzych biurowcow z ciekawym otwartym atrium z fontanna eksperymentowalem wieczorem [woda, lampa, rear]; tu bylo o tyle wesolo, ze pan powiedzial mniej wiecej, ze amatorsko mozna focic, ale zawodowo nie; i wtedy wlasnie dowiedzialem sie od niego, ze zawodowe focenie polega na uzywaniu statywu

    to by bylo na tyle, mam nadzieje, ze choc troche Was rozbawilem

  2. #32

    Domyślnie

    i wtedy wlasnie dowiedzialem sie od niego, ze zawodowe focenie polega na uzywaniu statywu
    Ty amatorze, nie wiedziales?!

  3. #33

    Domyślnie

    o malo co nie peklem ze smiechu, a w domu oswiadczylem, ze nalezy do mnie mowic od tej pory "Prosze Pana", bo wlasnie awansowalem na zawodowego pstrykacza

  4. #34

    Domyślnie

    Bogdan - piekne z tym statywem
    pozdrawiam Sebastian

  5. #35

  6. #36

    Domyślnie

    Wszelkiego rodzaju ochrona to bardzo zabawne zjawisko - przyklad?
    Na lotnisku przetrzepali mi doklanie plecak (lacznie z otwieraniem paczki chipsow) ale obiektyw 500mm (ten stary pancernik na m42) grzecznie podali nawet nie zdejmujac dekielka.. a gdyby go oproznic z bebechow to moznaby ze 3 granaty schowac nie zmieniajac zbytnio masy...
    c2h5oh
    |Bessa Voigtländer|Zenit 11|Kiev 4m|D70|T28-75|SB800|055PROB
    http://www.lisiewski.info | http://modna.pl | http://giery.eu

  7. #37

    Domyślnie

    Z lustrzanką nigdy bym nie zaryzykował takiej jazdy.
    Samsung GX-1S|D300|SB-800|YH-324 + 327RC2|MeiKe MK-D300|Kata 3N1-30

  8. #38

    Domyślnie

    witam można użyć małą poduszkę wypełnioną ryżem lub grochem fajnie się sprawdza.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •