Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie instrukcja obsługi

    Potrzebuje instrukcji w języku polskim do nikona f75.
    po przeszukaniu Google znalazłem parę stron gdzie trzeba się logować by móc pobrać, a gdy się zaloguje to i tak nie można pobrać.
    Znalazłem instrukcje w języku angielskim, ale to co mnie interesuje czyli menu number and custom setting options czy ten aparat ma możliwość wstępnego podniesie lustra nie udaje mi się zbyt dobrze rozszyfrować. A poszukiwanie forum kończy się zazwyczaj słowami "podaj maila to Ci wyśle" .
    Czy jest jakaś dobra osoba która mogła by mi wysłać instrukcje lub wyjaśnić wszystkie 12 pozycji ?
    D5100 + 50/1.8G | | F501 + 50/1.8 AIS | | F75 + 35/2 D | 15/2.8 | 85/1.8 D | 58/1.4

  2. #2

    Domyślnie

    Przejrzałem opis aparatu u Kena i nic nie pisze o możliwości podnoszenia lustra (też opisuje jakieś 12 custom settings). A jak masz instrukcję w angielskim wklej te 12 pozycji, to się okaże czy to są te same co u niego, czy jakieś inne. JAk te same, to ten model nie ma takiej funkcji.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  3. #3

    Domyślnie

    F75 nie ma wstępnego podnoszenia lustra. To jest mało zaawansowany model lustrzanki. Możesz sprawdzić czy po użyciu samowyzwalacza, aparat nie podnosi najpierw lustra, a potem po zadanym czasie, nie wyzwala migawki i opuszcza lustro.

    CSM ma funkcje:
    1. Sygnał dźwiękowy
    2. Ostrzeżenia w wizjerze
    3. Kolejność braketingu
    4. Podświetlanie pola AFu
    5. Blokada automatycznego pomiaru ekspozycji przy spuście migawki wciśniętym do połowy
    6. Funkcje przycisku AE-L
    7. Tryb pomiaru światła podczas automatycznej blokady ekspozycji
    8. Czas działania światłomiarki
    9. Czas opóźnienia samowyzwalacza
    10. Czas czuwania podczas trybu obsługi aparatu za pomocą pilota
    11. Podświetlenie LCD przy wciśnięciu dowolnego przycisku funkcyjnego
    12. Lampka wspomagania AF
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  4. #4

    Domyślnie

    Dziękuje za pomoc.
    D5100 + 50/1.8G | | F501 + 50/1.8 AIS | | F75 + 35/2 D | 15/2.8 | 85/1.8 D | 58/1.4

  5. #5

    Domyślnie

    Witam, jestem tutaj nowy. Widząc wątek dotyczący instrukcji do NIKON F75 chciałbym się do niego przyłączyć. Szukam również tej instrukcji do F75 w j.polskim. Udało mi się znaleźć w sieci, ale w języku angielskim i niemieckim. Może znalazł już ktoś instrukcję po polsku i chciałby się nią podzielić, tzn przesłać na adres mailowy ? serdecznie pozdrawiam Tomek

  6. #6

    Domyślnie

    Patrząc na datę już pewnie za późno, ale jakiś czas udało mi się przypadkiem dostać instrukcje do F75 i do paru innych analogów, więc jak ktoś ma jakieś pytania niech pisze.
    D5100 + 50/1.8G | | F501 + 50/1.8 AIS | | F75 + 35/2 D | 15/2.8 | 85/1.8 D | 58/1.4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •