Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Kadr centralny

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lucek92 Zobacz posta
    A pozostałe Kadry Centralne to widział? Jeśli nie to szybko zaległości odrobić bo "TFUrczości" w nich nie brak.
    nie. i nie mam pojecia co to ma do rzeczy? jesli sa rownie dobre - dziekuje, nie moja bajka. w tym watku jest jedno zdjecie, odnosze sie do niego jako calosci, a nie do jakiejs serii. swoja droga .. ciezko mi wyobrazic sobie serie ktorej ten kadr stanowi znaczacy element. ale to moje zdanie. ja sie na sztuce nie znam, ja tylko sie utrzymuje z fotografii.
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  2. #12

    Domyślnie

    Pozostałe Kadry Centralne i Niecentralne widziałem. Widziałem też najdroższe sprzedane fotografie - co nie znaczy, że najlepsze. Kto nie widział to przykładowy LINK. I takie pytanie: ile są/będą warte fotki zamieszczone przez autorów "Kadrów", jeżeli znajdzie się jakiś odpowiednio bogaty kolekcjoner? Czego oczywiście życzę
    Ponieważ nie mam Tapatalka, to post dodałem poprzez kliknięcie ZAMIEŚĆ SZYBKĄ ODPOWIEDŹ na dole strony otworzonej w domyślnej przeglądarce mojego laptopa. Podobno też tak można

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    ale to moje zdanie. ja sie na sztuce nie znam, ja tylko sie utrzymuje z fotografii.
    Piotr, to jest taka Twoja, wieńcząca większość wypowiedzi, mantra - jak nie przymierzając ta Katona o Kartaginie.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    Piotr, to jest taka Twoja, wieńcząca większość wypowiedzi, mantra - jak nie przymierzając ta Katona o Kartaginie.
    Alez oczywiscie. Od zawsze powtarzam ze ja sie na sztuce nowoczesnej nie znam. Nie rozumiem sensu fotografii rozjechanego krolika na drodze, nie rozumiem i nie mam zamiaru dorabiac ideologii do zdjec gluta z nosa czy kawalka pomazanego markerem kamienia. Nie rozumiem celebrytow, okrzykiwania sztuka kazdego mazaja i artysta kazdego ziutka ktory zalozyl spodnie na lewa strone i fikusny kapelusz. Tak po prostu. Wychowalem sie na przekonaniu ze do zdjec nie trzeba dorabiac ideologii a warsztat jest podstawa fotografii, na ktorym to aspekcie konczy sie rzemioslo, a czasem w jego miejsce pojawia sie sztuka. Bynajmniej nie miesa. Za stary jestem by zmieniac poglady. I tak - ciagle powtarzam, ze ja sie po prostu z fotografii utrzymuje a nie jestem jej znawca. Robie to czego wymaga klient i staram sie to robic jak najlepiej. Jesli robie cos dla siebie to rowniez staram sie by bylo perfekcyjne. Rozmazane cienie kryjace sie za zaslona z ziarna obowiazkowo w kontrastowym b&w jakos mnie nie przekonuja, bo ja prosty chlop jestem. A to ze czasem zdarzy mi sie cos na jakis konkurs wyslac i cos tam wygrac to tylko utwierdza mnie w przekonaniu ze z ta sztuka nie do konca jest tak jak "artysci" usiluja wmowic. Do momentu jednak gdy kazdy robi to co lubi i nie usiluje twierdzic ze jest tylko jedna sluszna droga - to fantastycznie ze mamy roznorodnosc. Ty tworzysz obrazki ktorych ja nawet nie probuje zrozumiec, ja tworze obrazki dzieki ktorym klient ma co w katalogu wydrukowac. Dwa zupelnie rozne swiaty w dwoch roznych czasoprzestrzeniach.
    Co nie zmienia faktu ze bede powtarzal jak mantre ze ja tylko na fotografii zarabiam, co oczywiscie sprawia ze mam zupelnie inny punkt widzenia. Co nie wyklucza tego ze czasem moze mi sie cos spodobac. Dobrej nocy.
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  5. #15

    Domyślnie

    Fajnie.
    Może nawet gotów byłbym zgodzić się z tym, co napisałeś?
    O takich rzeczach warto podyskutować.
    Z tym, że to nie jest ani Twój wątek, ani mój, nie Twoje zdjęcie, i nie moje.
    I ja tylko, nota bene żartem, zwróciłem uwagę na powtarzalność Twoich wypowiedzi w takich sytuacjach.
    Tymczasem Ty przez to znalazłeś okazję do rozwinięcia - i do szerokiego odniesienia się do swoich przekonań i swojej twórczości, przy okazji nawet wspominając moją - dla kontrapunktu.
    Więc wyszła z tego kryptoautoreklama w cudzym wątku...
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    Więc wyszła z tego kryptoautoreklama w cudzym wątku...
    bardzo ciekawe co mozna wyczytac z cudzych wypowiedzi naprade uwazasze ze musze uciekac sie do kryptoreklamy na forum? przez 11 lat jego istnienia ani sie nie reklamowalem ani nie mialem z forum klientow. to zupelnie nie ta grupa docelowa. no ale nikt ci nie zabroni miec takiego a nie innego zdania.
    a watki sa od tego by prowadzic w nich dyskusje a nie tylko glaskac po glowie i mowic jakie to cudowne truchlo na zdjeciu.
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  7. #17

    Domyślnie

    Ależ nikt Ci nie każe głaskać truchła po głowie!

    Co do reklamy, to właśnie nie uważam i się dziwię, bo podobno jesteś wystarczająco znany, by reklamy nie potrzebować.
    Jednak czyjaś ręka napisała:
    "I tak - ciagle powtarzam, ze ja sie po prostu z fotografii utrzymuje (...). Robie to czego wymaga klient i staram sie to robic jak najlepiej. Jesli robie cos dla siebie to rowniez staram sie by bylo perfekcyjne. (...) A to ze czasem zdarzy mi sie cos na jakis konkurs wyslac i cos tam wygrac to tylko utwierdza mnie w przekonaniu ze z ta sztuka nie do konca jest tak jak "artysci" usiluja wmowic. (...) ja tworze obrazki dzieki ktorym klient ma co w katalogu wydrukowac. (...) Co nie zmienia faktu ze bede powtarzal jak mantre ze ja tylko na fotografii zarabiam"...

    Jeśli to nie autoreklama, to... ja się nie znam na sztuce, jak sailor.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    bo podobno jesteś wystarczająco znany, by reklamy nie potrzebować.
    sarkazm zbedny. robie swoje, jakos wiaze koniec z koncem i to mi wystarczy. a ze bez parcia na szklo .. coz . jakos mi nie po drodze

    Jeśli to nie autoreklama, to... ja się nie znam na sztuce, jak sailor.
    tym sposobem za autoreklame mozna uznac kazdy wpis - wszystko lacznie z twoja stopka. z tym ze ja nie mam tu klientow, a ty odbiorcow owszem.
    co zas do znania sie na sztuce .. przemilcze dobrej nocki
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •