Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Kadr centralny

  1. #1

    Domyślnie Kadr centralny

    Martwa natura jak w mordę strzelił.

    Superia 400, [...] skan bo wpkx zepsuł mi skaner i skanował sam - gdyby nie to, byłoby miód malina
    Ostatnio edytowane przez Rycerz ; 28-07-2016 o 15:49 Powód: Wystemplowałem przekleństwo

  2. #2

    Domyślnie

    Wspaniałe zdjęcie. Te kontrasty: różowy-martwy; ptak-ziemia. To wspaniała alegoria współczesnych czasów. I to celowe, rozmyślne użycie kadru centralnego. Myślę, że autor puszcza do nas oko za pomocą swojej pracy
    Pozdrawiam, Czarek
    blog
    instagram
    instagram2

  3. #3

    Domyślnie

    Jest moc! Co się zobaczyło już się nie odzobaczy! Ach te kadry centralne...


    pozdrawiam
    Samsung M1733, HTC Magic, Asus K53S, Lomer Borneo, gatki z targu

  4. #4

    Domyślnie

    Rozumiem Franek Twoją złość, poważnie.

    W tamtym wątku wystawiłeś zdjęcie które lubisz, więc chciałeś się tym podzielić. Myślałeś - lub miałeś nadzieję - może nie na jakiś szalony entuzjazm i fruwanie marynarami, ale przynajmniej na życzliwe przyjęcie. Niestety na tamtym zdjęciu ludzie postronni nie widzą, za co je lubisz, zobaczyli za to cały szereg mankamentów - o czym akurat ja (nei odpowiadam za innych) bez złośliwości, wyśmiewania się i kpin, ogólnie złej woli czy szyderstwa powiedziałem. Tak nawiasem - czepiliście się sformułowania o ciemniejszej lewej stronie skanu - ale tylko Sufenta był łaskaw zauważyć, że to raczej didaskalium a nie treść główna zarzutu.

    Ale co tam, to o Was świadczy, nie o mnie.

    Wracając... Franek, nie miałem o Tobie złego zdania, tyklo o zdjęciu, co starałem się jasno wyartykułować (nadmieniłem też, że nie jestem Ci wrogiem). Myślałem ogólnie, że albo weźmiesz to na klatę jak dorosły, albo powiesz coś w stylu, że widzisz niedostatki, ale są dla Ciebie drugorzędne, czy coś w tym stylu. Zrozumiałbym to.

    Ale to co wykonujesz teraz, robiąc te obrażone miny, wystawiając gluta i rzeczywiście pijąc sobie z dzióbków z kolegą - to już świadczy bardziej o Tobie jako o osobie, a nie o zdjęciu. I powiem Ci, nie wiem jak inni, ale dla mnie to jest słabe.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  5. #5

    Domyślnie

    Przy takim tempie przybywania kadrów centralnych różnej treści i jakości coś mi się zdaje, że niebawem coś zobaczymy w dziale akt...też centralnie...
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    Rozumiem Franek Twoją złość, poważnie.
    Ech...

    Drogi 2pompony. Po pierwsze, primo, ja na nic nie jestem zły. Po drugie, primo, jakbym chciał ochów, achów i fruwania marynarami, to wrzuciłbym zdjęcie takie, jakie tu się podobają. Po trzecie, ja się na nic nie obrażam. Po czwarte, wyjaśniłem za co lubię zdjęcie z McDonalds'em. Po piąte, a co ja mam brać na klatę? Przyjmuję, nie podoba Wam się tamto zdjęcie. Ale ja to zakładałem od samego początku, jak je tylko wrzucałem, że się Wam nie spodoba. Czy dowiedziałem się czegoś nowego? Nie. Bo określeń, że chu*owe, że banalne, że zły koncept, że słabe technicznie, że ahrtyzm i że balkonik z prawej się spodziewałem. I mimo tych wszystkich określeń, wciąż lubię to zdjęcie i uważam je za dobre, z przyczyn, które w tamtym wątku (kadr centralny vol 2) wskazałem. Po szóste, nie robię żadnych obrażonych min. Nie chcąc wypowiadać się za Woytka zaryzykuję jednak autorytarnie, że obaj nieźle się tu bawimy. Po siódme, zajrzałem do Twojej galerii w podpisie i po pobieżnym jej przejrzeniu zaryzykowałbym tezę, że poruszamy się w nieco odmiennych estetykach (na pewno masz mocniejsze kolory i ostrzejsze zdjęcia, mniej martwej fauny za to więcej flory).



    Natomiast z Twojego komentarza domniemywam, że Twój entuzjazm również względem zdjęcia mojego ptaszka jest dość upośledzony, popraw mnie jeśli się mylę.
    Ostatnio edytowane przez Franek_ ; 08-10-2015 o 16:44

  7. #7

    Domyślnie

    Tak, nie mylisz się, ja glutów staram się nie oceniać, bo to strata czasu. Pozwoliłem sobie w poprzednim poście (po raz pierwszy od niepamiętnych czasów) na ocenę zachowania - słabe.

    Ok, piszesz, że się nei obrażasz, że bierzesz na klatę, że nie jesteś zły (cho ćdla mnie właśnie wygląda to tak, jak pisałem poprzednio) - więc tym razem muszę przyznać z bólem: nie mam najbledszego, naprawdę najmniejszego pojęcia nie mam, po jaki że tak powiem ten, wystawiasz takiego gluta i spodziewasz się czegoś innego, niż wzruszenia ramion z powodu lekkiej zażenowania.

    Poważnie, nie rozumiem. Chyba, że chcesz policzyć, ilu kolegów Ci przyklaśnie, kto wesprze dobrym słowem, z kim będziecie wymieniać te luzackie uwagi, świadczące o wyśmienitej zabawie - to jeszcze mogłoby robić za powód. Ale innych trudno mi dostrzec.

    Bawicie się tu z Wojtkiem? W dodatku dobrze? Jeśli to ma być dobra zabawa, to szczerze mi żal, bo bardziej mi to wygląda na żałosne wymuszanie uwagi, jak się nei da czymś dobrym, to przynajmniej czymś turpistycznym. Ale widać nie tylko poruszamy się w różnych estetykaach, na pewno mamy inne poczucie co to jest dobra zabawa.

    Miłej zabawy zatem we własnym kołku przy rozkosznym zdjęćiu flaka.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  8. #8

    Domyślnie

    Uwaga, Uwaga, Uwaga !!!
    To ma być żart ......

    @ Franek

    Dopisz w komentarzach "technicznych", że "zdjęcie wykonano z filtrem UV" i wtedy powinieneś mieć większe szanse u 2 Pompony.

    Koniec "żartu".

  9. #9

    Domyślnie

    zachwycaja mnie 3 strony komentarzy przy zdjeciu klasy "sztuka przez duze TFU ja tfurczoc"
    na forum naprawde zdarzaja sie znakomite foty. ale to co pojawia sie ostatnimi czasy sprawia ze czlwiek ma chec zajac sie handlem marchewka zamiast fotografia.

    ps. kadr wyjatkowo odtworczy :P - w 2009r jakas pani fotograf wygrala katgorie martwa natura w WPO robiac zdjecia martwych ptaszkow. dorobiona ideologia polegala na wzruszajacej opowiesci o tym jak to jej koty przynosily jej swoje zdobycze a ona ukladala wokol truchel kwatki i robila zdjecia dla potomnosci.
    Ostatnio edytowane przez sailor ; 12-10-2015 o 11:56
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    zachwycaja mnie 3 strony komentarzy przy zdjeciu klasy "sztuka przez duze TFU ja tfurczoc"
    A pozostałe Kadry Centralne to widział? Jeśli nie to szybko zaległości odrobić bo "TFUrczości" w nich nie brak.
    lustra-brak

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •