Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Portrety jesienne

    Wrzucam do oceny 3 jesienne portrety, proszę o opinie

    1.
    2.
    3.
    Z6II, Z6, D750; N24-70/2.8ed; N35 1.8S, N50 1.8S, N58 1.4, S135 1.8, S150-600C

  2. #2

    Domyślnie

    Fajne, ale te dwie panie z pierwszych zdjęć zamieniłbym miejscami - tzn. panią o jasnych włosach sfotografowałbym w ciemnych liściach, a panią o ciemniejszych włosach na tle żółtych liści.

  3. #3

    Domyślnie

    Dokladnie ubra dobrze pisze. I pani o blond wlosach retusz na policzku bo dziwnie to wyglada
    D750 | N24-70 2.8 ||| D7000 | S17-50 2.8 || <-SPRZEDAM
    "Jeżeli nie jesteś zdolny widzieć więcej ponadto co widzialne, nie możesz zobaczyć niczego" /Ruth Bernhard/

  4. #4

    Domyślnie

    Ogólnie przyjemnie.
    Trochę dodatkowych smaczków obróbkowych i retuszerskich mogłoby jeszcze polepszyć odbiór.
    Kadrowałbym zupełnie inaczej wszystkie trzy. Czyli pewnie tu jest pole do nauki i rozwoju. Pierwsze widziałbym w kwadracie, drugie nie wiem - trzeba by pokręcić trochę kadrem jeszcze - ale na pewno nie jak obecnie, trzecie w pionie bez lewej, być może ponownie w kwadracie. I jak tak dalej patrzę, drugie chyba też komponuje się bardziej w kierunku cięcia w kwadrat. Czyli być może masz takie spojrzenie, tylko format matrycy zły po prostu.

  5. #5

    Domyślnie

    zamieniłbym miejscami
    nie, nie, tylko nie z jedynką - wspaniale przenika się jesienna barwa włosów z jesiennymi liśćmi
    D5k/N18-105VR/N70-300VR/N85makro/S10-20/4-5,6/Di622MII

  6. #6

    Domyślnie

    Jedynka genialna! I zgadzam się z przedmówcą, że nie byłaby wskazana zamiana w przypadku rudzielca.
    Blondynka lepiej wyszłaby jednak na innym tle (sam kadr mi się podoba, makijaż nie, ale to kwestia gustu).

  7. #7

    Domyślnie

    Dziękuję za opinie i sugestie 2 ostatnie były robione wspólnie podczas jednej sesji (przyjaciółki), 1 to moja dziewczyna, spontaniczny wypad w plener właśnie do jedynki mam pytanie jeszcze do Was, bo patrzycie obiektywnie- trochę podrasowałem w PS makijaż (policzki), czy nie przesadziłem? Narzeczona mi mówi, że za mocno te policzki jej podkolorowałem, faktycznie rzuca się to w oczy, czy jest ok?
    Z6II, Z6, D750; N24-70/2.8ed; N35 1.8S, N50 1.8S, N58 1.4, S135 1.8, S150-600C

  8. #8

    Domyślnie

    Kwestia tego co kto lubi, wygląda na mocny makijaż po prostu. Trochę odcienie inne, co ciut bardziej przeszkadza, ale nie wiem czy to kwestia światła, odbić, perspektywy czy ingerencji właśnie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •