Close

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 76

Wątek: Kadr centralny

  1. #1

    Domyślnie Kadr centralny

    W zasadzie tytuł miał brzmieć "W drodze na Ostrołękę", ale w zaistniałych okolicznościach "Kadr centralny" powinien zagwarantować większą oglądalność. A i trochę centralny jest.

    superia 400 skanowana przez wpkx, za co uprzejmie dziękuję

  2. #2

    Domyślnie

    Sugeruje lepszy tytuł: "kadr centralny z płotem w dolnym rogu"

    Poczułem się zainspirowany


    Rysowane na telefonie, uploadowane z telefonu przezemnie, za co sobie serdecznie dziękuję.
    Ostatnio edytowane przez Assire ; 03-10-2015 o 12:33

  3. #3

    Domyślnie

    Kolega Franek robi zdjecia slabe, ale przyzwoite technicznie, kolega wpkx slabe technicznie i bez tresci wiec ich wspolpraca mogla wydalic jedynie cos takiego. Congrats!
    Ostatnio edytowane przez sufenta ; 03-10-2015 o 12:53
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Franek_ Zobacz posta
    W zasadzie tytuł miał brzmieć "W drodze na Ostrołękę", ale w zaistniałych okolicznościach "Kadr centralny" powinien zagwarantować większą oglądalność. A i trochę centralny jest.
    Wątpię by akurat przy bliźniaczym temacie kolega miał lepszą oglądalność. Dlaczego? Tam jest przynajmnuej kobiecy tyłek, który jest niczym paliwo..., a tu kompletnie nie ma nic...
    BTW już "sztuka" w wydaniu @Assire (patrz drugie zdjęcie w tym wątku) jest o niebo lepsza.
    Nikon

  5. #5

    Domyślnie

    Szkoda, że nie pojawił się w kadrze trzeci przejaw działalności człowieka, równie sygnalizacyjny (np. z lewej). Z przyjemnością obejrzałem.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Andrzej1974 Zobacz posta
    Wątpię by akurat przy bliźniaczym temacie kolega miał lepszą oglądalność.
    Niekoniecznie. Ja tu wszedłem bo myślałem że to tamten temat
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Assire Zobacz posta
    Sugeruje lepszy tytuł: "kadr centralny z płotem w dolnym rogu"...
    Wysoki ten płot.
    Cytat Zamieszczone przez sufenta Zobacz posta
    Kolega Franek robi zdjecia slabe, ale przyzwoite technicznie, kolega wpkx slabe technicznie i bez tresci wiec ich wspolpraca mogla wydalic jedynie cos takiego. Congrats!
    Z frankowskich pamiętam tylko jeden wątek (w którym z jakimś instaxem szlajał się po kiblach), ale za to był znacznie ciekawszy niż to co się nam zazwyczaj tutaj podaje.

  8. #8

    Domyślnie

    A to nie jest kosz ? jedzenie smieciowe. Zdjecia na tym samym
    poziomie co praca assire.

  9. #9

    Domyślnie

    Na ogół we Frankowych zdjęciach dużo się dzieje, tu natomiast tak kontemplacyjnie, refleksyjnie bardziej. I jak na mój gust, dzieje się jak dziać się powinno.

  10. #10

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •