Close

Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 76

Wątek: Kadr centralny

  1. #61

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Franek_ Zobacz posta
    W zasadzie tytuł miał brzmieć "W drodze na Ostrołękę", ale w zaistniałych okolicznościach "Kadr centralny" powinien zagwarantować większą oglądalność. A i trochę centralny jest.

    superia 400 skanowana przez wpkx, za co uprzejmie dziękuję

    Za uprzejmie dziękuję dziękuję uprzejmie.
    Choć na wszelki wypadek wypada mi też jeszcze uprzejmiej przeprosić, skoro wg Bombla krzywo film do skanera włożyłem, ziarna nie wyczyściłem i, skanując liniowo, kolorów filmu nie poprawiłem na... no niestety nie wiem, na co, bo nie znam się przecież.
    Przepraszam zatem.

    Maciek, ale jeśli chodzi o kadr, to "M" mogłeś wystemplować...
    Bo tak, jak jest, tytuł powinien brzmieć "Kadr centralny z niewystemplowanym eM".
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  2. #62

    Domyślnie

    ....

    chyba czas na nowy dział na forum - prowokacje fotograficzne
    lustra-brak

  3. #63

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lucek92 Zobacz posta
    chyba czas na nowy dział na forum - prowokacje fotograficzne
    Uzasadnij, w czym ta prowokacja?

  4. #64

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matbe Zobacz posta
    Uzasadnij, w czym ta prowokacja?
    Właśnie.
    Poza tym, pomijając czy to faktycznie prowokacja, czy nie, rzekome prowokacje w dziale "Prowokacje" raczej nie mogłyby być prowokacjami z powodów oczywistych.

    Cytat Zamieszczone przez chory Zobacz posta
    Żadnej prowokacji tu nie dostrzegam, w przeciwieństwie do Woytkowego zdjęcia.
    Bogdan, napisz w takim razie, dlaczego tak uważasz i czy do czegoś Cię sprowokowałem.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  5. #65

    Domyślnie

    Jak dla mnie, to zdjęcie mogłoby mieć tytuł: Radość. Zawsze, gdy jadę do rodziców przez A2 w Niemczech i potem w Polsce, w połowie drogi ( po ok 600 km) na 85km po polskiej stronie znad drzew wyłania się M. Wybuchu radości za strony rodziny nie da się opisać

    W innych kategoriach nie oceniam, bo się na tym nie znam.
    Pozdrawiam,
    Paweł
    Kilka zdjęć...
    D750&D200, N50f1.8G, Ta28-75/2.8, To12-28/4, N70-300VR

  6. #66

    Domyślnie Ps

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    Bogdan, napisz w takim razie, dlaczego tak uważasz i czy do czegoś Cię sprowokowałem.
    Otóż Wojtku, zanim zacznę rozpatrywać jakiekolwiek zdjęcie pod kątem podoba sie/ nie podoba, staram się dane zdjęcie zrozumieć. Twojego "kadru centralnego" nie rozumiem. Maćkowy natomiast i rozumiem, i naprawdę mi się podoba. W związku z faktem, że z reguły Twoje prace (wybaczcie, musiałem czymś zastąpić słowo zdjęcia) rozumiem, zacząłem węszyć podstęp, ową osławioną prowokację. Rzecz, jak sądzę, oczywista, że nie mogłem być sprowokowany do czegokolwiek przez coś, czego nie rozumiem, natomiast jakież było moje zdumienie, kiedy okazało się, że pewna grupa użytkowników forum w sposób impertynencki stara się wmówić autorowi, czyli Tobie, że on, czyli Ty, owego, czyli własnego zdjęcia nie rozumie. Poczucie mesjanizmu w naszym Narodzie przybiera co raz częściej zatrważające rozmiary...

    Ps. Tamten wątek jest zamknięty i nie przenośmy tego bałaganu do wątku Maćka.
    Ostatnio edytowane przez chory ; 07-10-2015 o 14:21

  7. #67

    Domyślnie

    Bogdan, zgoda - co do pewnych aspektów tego "bałaganu".
    Wątek zamknięty, a jeden z udzielających się zbanowany.
    (Choć teraz muszę się liczyć z możliwością poderżnięcia mi gardła już nie na forum, a w Busku.)

    Kawał bałaganu już się tu zdążył przenieść bez mojego udziału.
    Maciek założył ten wątek z pełną premedytacją i naliczyłem już kilkanaście odniesień i do mnie i do tamtego mojego zdjęcia.
    Co Maciek chciał osiągnąć - nie chcę domniemywać.
    Chciałbym, aby to była chęć kontynuacji dyskusji o postrzeganiu i odbiorze zdjęć - ale najlepiej niech sam odpowie.

    Dlatego nie mogę się z Tobą zgodzić, że jego zdjęcie nie jest prowokacją, a moje jest.
    Wg mnie jest dokładnie na odwrót.
    I zdziwiony jestem, że akurat Ty nie przyjmujesz do wiadomości wytłumaczenia, jakie tam podałem.

    PS Maćka zdjęcie, choć zachwytu nie wzbudza, bardziej mi się podoba niż tamto moje. O którym znów tutaj tłum ludzi pisze, że słabe, choć nigdzie nie napisałem, że uważam je za mocne, i wytłumaczyłem, dlaczego.
    Przeczenie temu jest chyba jakąś figurą stylistyczną czy też tezą, pozwalającą niektórym budować teorie spiskowe.

    PPS Aha, przeciwników kawałka mostu po prawej informuję, że klatka poprzedzająca jest bez. I ma znacznie gorsze światło...
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  8. #68

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta

    Dlatego nie mogę się z Tobą zgodzić, że jego zdjęcie nie jest prowokacją, a moje jest.
    Wg mnie jest dokładnie na odwrót.
    I zdziwiony jestem, że akurat Ty nie przyjmujesz do wiadomości wytłumaczenia, jakie tam podałem.
    Woytku, być może słowo "prowokacja" jest tu odrobinę niefortunne, jednak przyznać musisz, że zdjęcie Twoje sprowokowało o wiele więcej zamętu i szarpaniny niż Frankowe, stając się tym samym, być może wbrew Twoim intencjom, "prowokacją" bardziej spektakularną. Chciałeś, jak sam napisałeś, wywołać, czyli poniekąd "sprowokować", uśmiech i chwilę zadumy, i przyjmuję to do wiadomości. Wyszło jak wyszło, każdy z nas widział, należałoby teraz odpowiedzieć na pytanie, czy Frankowy wątek potoczył sie w kierunku przez niego zamierzonym.
    W zasadzie to każde wrzucane tu zdjęcie jest formą szturchniecia widza, wywołania emocji, i nie można udawać zaskoczenia, że kiedy pokazuje zdjęcie foumowicz kontrowersyjny jak Marmite, robi się rwetes i lecą szyby z okien...

  9. #69

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    Właśnie.
    Poza tym, pomijając czy to faktycznie prowokacja, czy nie, rzekome prowokacje w dziale "Prowokacje" raczej nie mogłyby być prowokacjami z powodów oczywistych.
    Faktycznie, tu masz rację. Może w takim razie nazwać ten dział Kadry Centralne?
    lustra-brak

  10. #70

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez chory Zobacz posta
    Woytku, być może słowo "prowokacja" jest tu odrobinę niefortunne, jednak przyznać musisz, że zdjęcie Twoje sprowokowało o wiele więcej zamętu i szarpaniny niż Frankowe, stając się tym samym, być może wbrew Twoim intencjom, "prowokacją" bardziej spektakularną. Chciałeś, jak sam napisałeś, wywołać, czyli poniekąd "sprowokować", uśmiech i chwilę zadumy, i przyjmuję to do wiadomości. Wyszło jak wyszło, każdy z nas widział, należałoby teraz odpowiedzieć na pytanie, czy Frankowy wątek potoczył sie w kierunku przez niego zamierzonym.
    W zasadzie to każde wrzucane tu zdjęcie jest formą szturchniecia widza, wywołania emocji, i nie można udawać zaskoczenia, że kiedy pokazuje zdjęcie foumowicz kontrowersyjny jak Marmite, robi się rwetes i lecą szyby z okien...
    O widzisz, i tutaj zgadzam się w 100%.
    (Czyli da się, i to bez - albo zamiast - obrzucania inwektywami.)

    Ale za Marmite to Cię nim wysmaruję!

    Cytat Zamieszczone przez lucek92 Zobacz posta
    Faktycznie, tu masz rację. Może w takim razie nazwać ten dział Kadry Centralne?
    Jeśli już, to "Niewystemplowane słupy".

    - - - - kolejny post - - - - - -

    PS

    Cytat Zamieszczone przez Franek_ Zobacz posta
    Sufenta, Honda, pompon - wygraliście.
    Maciek, chyba nie zabrałeś zabawek ze swojej własnej piaskownicy bo źli koledzy zburzyli Ci zamek?
    Ostatnio edytowane przez wpkx ; 07-10-2015 o 21:12
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •