Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Jednakowe kolory tła dla wszystkich zdjęć.

    Mam takie pytanie co do PS. Jak zrobić aby po usunięciu tła na pięciu fotografiach, uzyskać jeden i ten sam kolor na pięciu fotografiach. Pytam się ponieważ kolor chcę uzyskać na pięciu fotografiach jest trochę dziwnym kolorem.
    Ostatnio edytowane przez Krzychumag ; 30-09-2015 o 21:43

  2. #2

    Domyślnie

    Krzychumag
    napisz poprawnie, jasno i logicznie o co chodzi - z pewnością ktoś pomoże. Tymczasem Twój post jest niezrozumiały
    myślę co piszę

  3. #3

    Domyślnie

    Mnie bardziej interesuje, skąd on weźmie ten 'trochę dziwny kolor'. Z takiego PSa, chociaż program ma swoje zalety, ciężko wydobyć kolor czerbieski.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    Mnie bardziej interesuje, skąd on weźmie ten 'trochę dziwny kolor'.
    Może chodzi o oktarynę? Ale to nie tutaj, bo oktaryna jest kolorem magicznym.
    A magiczny obrazek i kolory, jak powszechnie wiadomo, może dać tylko Canon

  5. #5
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ja bym użył dziwny kolor na pięciu i fotografiach.


  6. #6

    Domyślnie

    dziwny kolor ... to mi przypomina anegdotę opowiadaną przez przedwojennego drukarza podczas praktyk zawodowych.
    Wspominał klienta niezadowolonego z dobranego w trakcie przygotowania do druku koloru, ciągle mu coś nie pasowało. Spytany wreszcie jaki to ma być kolor odpowiedział: "Nooo, taki gołąbkowy.."

    Aż się dziwię, że 2pompony nie wspomniał o "Magic&WeirdColor2.5" Plug in do Photoshopa. Pamiętam wciąż jego słynny post zdradzający nieskończoną wiedzę w temacie unikalnych filtrów do PSa
    myślę co piszę

  7. #7

    Domyślnie

    Miało się kiedyś tą wiedzę na temat aktualności software'owych...

    A z drugiej strony aż dziw bierze, że ktoś to jeszcze pamięta, podziwiam pamięć!
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  8. #8

    Domyślnie

    Też pamiętam te dodatki typu SuperOldSchoolRetro OneClickImprover 2.0 for Photoshop&Lightroom
    Spotyka się dwóch fotografów. Pierwszy pyta drugiego, który prowadzi za rękę synka:
    - Czesć! Kto to?
    - To mój syn. Janek.
    - Fajny, ale zrobiłbym go inaczej.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    Miało się kiedyś tą wiedzę na temat aktualności software'owych...

    A z drugiej strony aż dziw bierze, że ktoś to jeszcze pamięta, podziwiam pamięć!
    Sam sie na to nabralem Nawet nie wiesz jak przeoralem internet

  10. #10

    Domyślnie

    W taki razie tym bardziej mi miło.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •