Witam. Kupiłem używanego d700 używam go z 50/1.8G oraz 35 pod DX. Osobno kupiłem w tym samym czasie używana właśnie 35 i głównie korzystałem z tego szkła, lecz dużo zdjęć miało bf mimo że zdjęcia były robione w sloneczne jasne dni, uznałem ze potrzebna mikroregulacja albo trafiła mi się wadliwa 35. Lecz BF jest i na szkle 50 gdzie na d7100 było ok, podpialem również 35 pod d7100 i również jest spoko. Teraz w sobotę byłem na weselu jako gość i chciałem przetestować d700 i co? Przychodzę do domu na 700 zdjęć może 100 jest ostra reszta to po prostu ostrość za obiektem ;/ Af uzywam tylko środkowego głównie afs ale i czasmi afc, lecz to bez znaczenia, bo zdjęcia i tak sa ostre za obiektem. Mam już mikroregulacje na - 20 i bez zmian ;/ sądziłem ze kupie d700 zamiast d600 bo wolalem celny i pewny af, a okazała się lipa;/ ile w serwisie może kosztować naprawa?