Close

Strona 2 z 18 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 172

Wątek: Kadr centralny

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    Nie oczekiwałem niczego konkretnego, byłem tylko ciekaw, czy w ogóle ktoś skomentuje.

    PS Forma - pojęcie względne...
    Widzisz, martwiłes się, a tu sama śmietanka przybyła komentować.... I to jak! Klasa! Finezja! ...... Ta głęboka analiza, te zaskakujące skojarzenia i referencje! Aż ma się ochotę zerkac na ich ewentualna "tforczosc", bo to MUSI być coś niesamowitegoooo.

  2. #12

    Domyślnie

    Wyczuwam ironię w Twojej wypowiedzi. Jeżeli zamieszczone zdjęcie jest wg Ciebie wartościowe, napisz, co się Tobie w nim podoba.
    Jeżeli naprawdę naszła Ciebie ochota, żeby zerknąć na moją "tfórczość" (jestem jednym z tych, którzy wypowiadali się na temat zdjęcia w tym wątku) zapraszam na bloga, linka masz w podpisie.
    Pozdrawiam, Czarek
    blog
    instagram
    instagram2

  3. #13

    Domyślnie

    Dobrze by bylo zachować chociaż jakaś "formę" , jezeli treści brak. Lubię lub nie, to dziecko o szpinaku.

  4. #14

    Domyślnie

    Się chłopcy obruszyli i chyba nie tylko . Takie zdjęcia obnażają jedną ułomność: permanentny brak poczucia humoru. Czasami coś trzeba potraktować jako żart, zauważyć mruganie okiem. Bo tu raczej o mruganie idzie, nie ma co spinać dupy, przeciwnie - gumę zluzować . Ale ok, pieski poniedziałek w korpo .

  5. #15

    Domyślnie

    Dobrze by było bardziej roztropnie wybierać zdjęcia do publicznej oceny na forum. Bezkrytyczne zamieszczanie wszystkiego, co się "cyknie", to moim zdaniem droga w złym kierunku. Z forum zrobi się śmietnik z całą masą bezwartościowych zdjęć, a przecież nie o to tutaj chodzi. Mam rację?
    Pozdrawiam, Czarek
    blog
    instagram
    instagram2

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Alkinoos Zobacz posta
    Się chłopcy obruszyli i chyba nie tylko . Takie zdjęcia obnażają jedną ułomność: permanentny brak poczucia humoru. Czasami coś trzeba potraktować jako żart, zauważyć mruganie okiem. Bo tu raczej o mruganie idzie, nie ma co spinać dupy, przeciwnie - gumę zluzować . Ale ok, pieski poniedziałek w korpo .
    Marcin, smile for you.

    Cytat Zamieszczone przez cezary-k Zobacz posta
    Dobrze by było bardziej roztropnie wybierać zdjęcia do publicznej oceny na forum. Bezkrytyczne zamieszczanie wszystkiego, co się "cyknie", to moim zdaniem droga w złym kierunku. Z forum zrobi się śmietnik z całą masą bezwartościowych zdjęć, a przecież nie o to tutaj chodzi. Mam rację?
    Nie zamieszczam "wszystkiego, co cyknę", więc nie masz racji.
    Chyba, że napiszesz to pod dziewięćdziesięcioma procentami publikowanych tu zdjęć.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  7. #17

    Domyślnie

    "Chyba, że napiszesz to pod dziewięćdziesięcioma procentami publikowanych tu zdjęć"

    A akuratnie pod tym bym tego nienapisał.

  8. #18

    Domyślnie

    Jeżeli zamieszczone zdjęcie jest wg Ciebie wartościowe, napisz, co się Tobie w nim podoba.
    To, dokładnie to.

    Ale prawdopodobnie dostaniemy odpowiedź w stylu " nie jesteście godni zrozumieć tak wysokiej sztuki".
    Ostatnio edytowane przez Zelber ; 28-09-2015 o 17:25

  9. #19

    Domyślnie

    Dobra. Napisze.
    jest " naturalne" , bez presetow, ciężkiej obróbki itd. Bez "estetyzowania" i efektu "wow". I jest to świadomy wybór autora. Widać to po innych jego zdjeciach.

    Można być na tak lub nie, ale pisanie o "przypadkowym pstryku" to "głupota ".

    Pisanie o "wielkiej sztuce" ?
    Jasne że można, np. zasugerować wpływy Roberta Musila, ale .... ?

    Jest szczere, proste, nienachalne, dowcipne i to wystarczy. Można obejrzeć je jak scenke rodzajowa. Masz np. Trzy pary, każda inna itd.

    Osobiście wole to od presetowych jeleni na rykowisku, ze złotym podziałem kadru, zrobionych z filtrem połowkowym i polaryzacyjnym na maksa. Ale niewypisuje pod nimi ze są kiczowate, wtórne, wulgarne itd.

    Trochę luzu i wyrozumiałości .

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Alkinoos Zobacz posta
    Się chłopcy obruszyli i chyba nie tylko . Takie zdjęcia obnażają jedną ułomność: permanentny brak poczucia humoru. Czasami coś trzeba potraktować jako żart, zauważyć mruganie okiem. Bo tu raczej o mruganie idzie, nie ma co spinać dupy, przeciwnie - gumę zluzować . Ale ok, pieski poniedziałek w korpo .
    Na przyszłość przydałaby się instrukcja z czego się śmiać. Nie byłoby nieporozumień.
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


Strona 2 z 18 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •