Siemka,
Od jakiegoś czasu mieszkam i pracuję w UK/Londyn w branży fotograficznej. Potrzebowałbym od czasu do czasu zapłacić za jakąś usługę/soft/produkt w Polsce - wiecie jak jest. W jaki sposób transferować środki, aby te wpływały na konto z odpowiednim tytułem (np za co płacę, nr faktury itd).
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami