Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Lightroom utrudnienia przy eksporcie plików.

    Po powrocie z wakacji sporo rzeźbie w LR i coraz bardziej zaczyna mnie wkurzać jedna sprawa. Przykładowo przeglądam sobie zdjęcia wybieram powiedzmy dziesięć z danej serii i obrabiam. Wszytko cacy fotki obrobione więc można by je podesłać znajomym czy wrzucić na stronę. Wybieram export ustawiam co trzeba i dość często jest taka sytuacja, że z tych dziesięciu fotek jedna, dwie czasem połowa nie chce się wyeksportować. Zaznaczam więc te, które nie poszły i jednym razem wyeksportuje innym razem wcale, jeszcze innym kilka pójdzie reszta nie. Niektóre muszę pojedynczo po kilka razy żeby załapało. Jak zmienię katalog docelowy to albo wszystkie się wyeksportują albo kilka nie. Z tym że tym razem będą to już inne pliki niż te, które nie eksportowały się przy poprzedniej próbie. Nie zdarza się to za każdym razem tylko co jakiś czas.

    Ma ktoś podobne problemy albo pomysł czym to może być spowodowane?

    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  2. #2

    Domyślnie

    też to miałem, ale jako przyczynę upatrywałem wolny komp, zwłaszcza się to działo kiedy po obróbce eksportowałem dużo plików, jak zresetowałem LR i odpaliłem go ponownie i robiłem tylko export to raczej szło, ale exportowałem około 500-1000 zdjęć jednorazowo. Przyczyny takiego zachowania nie znalazłem. Tylko u mnie objawiało się to nie błędem tylko brakowało mi jakiś plików po eksporcie. Poradziłem sobie że eksportowałem mniejsze ilości jednorazowo. Ale to może być inny przypadek niż Twój.
    Ostatnio edytowane przez zbyszekD7000 ; 25-09-2015 o 20:06
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

  3. #3

    Domyślnie

    Zgodzę się ze Zbyszkiem - tutaj problemem może być wydajność PC-ta. Też brakowało mi kilku plików po eksporcie. Widać ten typ tak ma i już
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  4. #4

    Domyślnie

    Powiem niestety idiotycznie. Też tak miewałem i nigdy nie wiedziałem dlaczego. Włączam sie tym kretyńskim postem bo chętnie prześledzę rozwiązanie tego problemu.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zbyszekD7000 Zobacz posta
    też to miałem, ale jako przyczynę upatrywałem wolny komp, zwłaszcza się to działo kiedy po obróbce eksportowałem dużo plików, jak zresetowałem LR i odpaliłem go ponownie i robiłem tylko export to raczej szło, ale exportowałem około 500-1000 zdjęć jednorazowo.
    Ale minie to nie jest kwestia ilości zdjęć bo coś takiego jego mam nawet przy 5 fotkach.
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  6. #6

    Domyślnie

    No właśnie i to jest dziwne, a próbowałeś od razu po uruchomieniu LR zrobić export ?
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •