Witam.Jestem nowym uzytkownikiem forum.
Nigdzie nie znalazlem wyczerpujacej informacji na temat wezyka do nikona d70s.potrzebuowalbym do zdjec nocnych a nie wiem jaki bylby najlepszy. Moze byc nwet pilot o ile dobrze bedzie sie sprawowal.Jest w koncu wiele firm i nie wiem ktory mam wybrac,a nie chce kupic jakiegos badziewia.
Prosze o pomoc!!!
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami