Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Wypożyczalnia obiektywów w NPS

    Nie znalazłem przez forumową wyszukiwarkę takiego tematu, więc pozwalam sobie założyć nowy temat.
    Czy ktoś z forowiczów korzystał z tej usługi? Nie bardzo rozumiem punkt piaty regulaminu. Czy należy uprzednio dokonać jakiejś wpłaty za wypożyczenie? Będę wdzięczny za wszelkie sugestie w temacie, głównie własnych doświadczeń i ewentualnych problemów, które mogłyby mnie spotkać.
    FOTO-ZABAWKI SPRZEDANE.

  2. #2

    Domyślnie

    Korzystałem, opłaty nie ponosiłem, nawet przesyłka była darmowa.

    Testowałem 600mm na Kopcu Kościuszki w Krakowie
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki za info!
    Ja też planuję przedzakupowo pomachać szejsetą
    Obawiałem się, że będę musiał wykonywać jakieś przelewy w wysokości ceny szkła...
    FOTO-ZABAWKI SPRZEDANE.

  4. #4

    Domyślnie

    Serio uwazasz że to dobre miejsce n takie pytanie? Masz dedykowany kontakt do osoby zajmującej się NPS'em, zadzwon, zapytaj, to nie pani z infolijni, nie będzie Cię olewać..


    Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

  5. #5

    Domyślnie

    No właśnie dodzwonić się ciężko. A wymiana mailowa działa z pewnym poślizgiem. Ale już wszystko powyjaśniałem. Także wygląda na to, że w najbliższy weekend pomacham tym szkłem.
    FOTO-ZABAWKI SPRZEDANE.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •