Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 49

Wątek: Grip do D7200

  1. #1

    Domyślnie Grip do D7200

    Czy ja dobrze rozumiem, że MB-D15 pasi do D7200 (mowa o oryginalnym gripie)?

    Kurde, czas sprzęt wymienić, bo obecny przestaje chcieć zdjęcia robić...

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Majek Zobacz posta
    Czy ja dobrze rozumiem, że MB-D15 pasi do D7200 (mowa o oryginalnym gripie)?

    Kurde, czas sprzęt wymienić, bo obecny przestaje chcieć zdjęcia robić...
    Dobrze rozumiesz.

  3. #3

    Domyślnie

    To samo tyczy się zamienników, osobiście używam Meike i jestem zadowolony, zero problemów, pełna funkcjonalność, 20% ceny.
    Sony A7III + SY AF 35 1.4 + SY AF 85 1.4 + S 135 1.8 A

  4. #4

    Domyślnie

    A jak z jakością? Dawno, dawno temu, jak wchodziły na rynek zamienniki typu Alfa, czy inny Phottix to fajansem jechało na kilometr. Dalej tak jest, czy coś się poprawiło? Ja wtedy kupiłem oryginał i nie żałowałem, bo ludzie w zamiennikach mieli problemy m.in. z bateriami (przełączaniem się baterii, rozładowywaniem itd...) Poza tym te gripy trzeszczały w rękach i aż strach było za nie aparat złapać.
    No nie wiem... Szykuję się na D7200... I tak pewnie będę brał na raty. Jak do tego dorzucę grip, to specjalnie nie poczuję... Tak sobie myślę...

    I dzięki za odpowiedź.

  5. #5

    Domyślnie

    Meike to chińczyk, ale w mojej opinii całkiem dobrze wykonany, przylega do body jak trzeba, baterii nie zżera, uchwyt całkiem fajnie wyprofilowany, wszystko przylega znakomicie. U mnie w koszyku jest drugi oryginał en-elki. Póki co nic się nie zawiesza,nie ma żadnych problemów.

    Co do D7200, nie wiem z czego przechodzisz, ale jeżeli z jakiegokolwiek aps-c Nikona, to zdecydowanie warto.
    Sony A7III + SY AF 35 1.4 + SY AF 85 1.4 + S 135 1.8 A

  6. #6

    Domyślnie

    Khehe, w moim przypadku zdecydowanie warto przejść na cokolwiek w miarę świeżego. Mój D80 powoli dożywa swjego żywota. Po siedmiu latach dosyć intensywnego użytkowania bez spejalnego ceregielenia sie z nim, zaczyna odmawiać współpracy. Nawet nie chcę sprawdzać przebiegu migawki...

  7. #7

    Domyślnie

    a ja polecam zamienniki Pixel Vertax, 0 problemow
    D700 + D610 + D7100 + Pixel Vertax MB-D14/MB-D15, + dużo szkieł http://1drv.ms/QpEswo

  8. #8
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adrianek32 Zobacz posta
    a ja polecam zamienniki Pixel Vertax, 0 problemow
    +1-przetestowane na d90 i d7100

  9. #9
    Oszczędny w słowach Awatar Daedric
    Dołączył
    10 2013
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    120

    Domyślnie

    Nie polecam Pixel Vertax, precyzja wybieraka oraz kółek to jakiś żart
    D750 + T24-70-200 2.8 VC + 50 1.8G + SB-910
    LP FS 400 AW + TT Retrospective 20 + Triopo (GT-3230X8C + B-2)

  10. #10
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Musiałes zle trafic. Taka Karma.
    W wątku o niefirmowych gripach, w stosunku do tej marki jest najmniej zastrzeżeń.

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •