Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 49

Wątek: Grip do D7200

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Cenę sobie wymyśliłeś raczej, bo mb-d15 kosztuje ok 1000... To drogo, ale za to pewnie i bez stresu przy aktualizacji softu.
    Lampy... Uważam, że 910 nie jest droga jak na swoje możliwości, pozostałe powinny być znacznie tańsze
    Potrafisz czytać ze zrozumieniem? Pisałem o gripie do D750 za 1400 zł. Pomyliłem się nieznacznie. Teraz jest po 1550 zł. TYSIĄC PINCET za gripa!!!!

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez docxxx Zobacz posta
    Potrafisz czytać ze zrozumieniem? Pisałem o gripie do D750 za 1400 zł. Pomyliłem się nieznacznie. Teraz jest po 1550 zł. TYSIĄC PINCET za gripa!!!!
    Sorki, byłem przekonany, że to wątek o gripie do D7200 Nie zauważyłem wtrącenia o D750.
    Z drugiej strony myślę sobie, że to 1/5 ceny tego aparatu... Nie mówię, że to tanio, ale aparat kosztuje 7500, a to też nie jest mało

  3. #23

    Domyślnie

    No i co z tego? Przecież to tylko kawałek plastiku i nikt mi nie wmówi, że warto wydać 1500 zł, "bo się nie będzie zawieszał".
    Skoro D7100 tego nie robi, to pewnie i z D750 nie będzie problemu.
    Z tego co czytałem, to kombo nieoryginalny: grip + bateria potrafią skutecznie unieruchomić aparat.

    ps. Co to za myślenie, że skoro aparat kosztuje X, to warto dać się wydymać za 1/5 ceny? To nie ma nic wspólnego z racjonalnym wydawaniem pieniędzy.

  4. #24

    Domyślnie

    W Canonie gripy dodaja za darmo w promocjach i po sprawie.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez docxxx Zobacz posta
    No i co z tego? Przecież to tylko kawałek plastiku i nikt mi nie wmówi, że warto wydać 1500 zł, "bo się nie będzie zawieszał".
    Skoro D7100 tego nie robi, to pewnie i z D750 nie będzie problemu.
    Z tego co czytałem, to kombo nieoryginalny: grip + bateria potrafią skutecznie unieruchomić aparat.

    ps. Co to za myślenie, że skoro aparat kosztuje X, to warto dać się wydymać za 1/5 ceny? To nie ma nic wspólnego z racjonalnym wydawaniem pieniędzy.
    Kawalek plastiku to wszelkie zamienniki. Oryginal to magnezowy, uszczelniany i na pewno w pelni funkcjonalny grip. Z zamiennikami roznie bywa- jedni sa zadowoleni, inni maja problemy... Każdy wybiera co uwaza za sluszne, i wybór inny niż nasz osobisty niekoniecznie musi być gorszy. Co do racjonalnego wydawania kasy- dla jednego 1400 za grip jest nieracjonalne, dla innego zakup body za 7 tys zl jest nieracjonalny. Także zostawmy w spokoju czyjas kasę bo dla kogoś dolozenie 1000 zl do oryginalu to żaden problem.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarzd3100 Zobacz posta
    Kawalek plastiku to wszelkie zamienniki. Oryginal to magnezowy, uszczelniany i na pewno w pelni funkcjonalny grip. Z zamiennikami roznie bywa- jedni sa zadowoleni, inni maja problemy... Każdy wybiera co uwaza za sluszne, i wybór inny niż nasz osobisty niekoniecznie musi być gorszy. Co do racjonalnego wydawania kasy- dla jednego 1400 za grip jest nieracjonalne, dla innego zakup body za 7 tys zl jest nieracjonalny. Także zostawmy w spokoju czyjas kasę bo dla kogoś dolozenie 1000 zl do oryginalu to żaden problem.
    Podpisuję się pod tą wypowiedzią rękami i nogami. Nie wiem też, czy chciałbym trzymać body za 7000 ze szkłem za 7000 przy użyciu gripa za 400 zł... Chyba czułbym dyskomfort w głowie...

  7. #27

    Domyślnie

    Byli już tu tacy, którzy opisywali problemy, które były skutkiem takich pozornych oszczędności, a kończyły się naprawą body w serwisie. Ale w końcu każdy może robić co chce - trochę kory, scyzoryk i można mieć własny wystrugany grip. A do tego najlepszy, bo za darmo.
    Jacek

  8. #28

    Domyślnie

    JK, barany są po to, aby jest strzyc

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarzd3100 Zobacz posta
    Kawalek plastiku to wszelkie zamienniki. Oryginal to magnezowy, uszczelniany i na pewno w pelni funkcjonalny grip.
    Jaki jest? Magnezowy, uszczelniony to byl w D300 i za niego nie zalowalem 1000 zl. W D750 to gowniany kawalek plastiku z elektroniką.

  9. #29

    Domyślnie

    Dopasuję się na chwilę do twojego sposobu myślenia i powiem krótko. Osły są po to, aby się bez sensu upierać.
    Jacek

  10. #30

    Domyślnie

    Każdy wydaje pieniądze jak uważa. Ja jedynie mówię, że na D7100 nie mam problemów z Vertaxem, na D750 pewnie też nie. Właśnie dostałem smsa, że grip czeka na mnie w paczkomacie.

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •