Mario moj 1 slub robilem Tamronem, natomiast przyznaje ze byly miejsca w Kosciele gdzie przydalaby sie Tokina, ale to juz zalezy od Kosciola, ciezko powiedziec uzywaj tego a tego obiektywu jak nie zna sie warunkow na miejscu.
Szukaj
Mario moj 1 slub robilem Tamronem, natomiast przyznaje ze byly miejsca w Kosciele gdzie przydalaby sie Tokina, ale to juz zalezy od Kosciola, ciezko powiedziec uzywaj tego a tego obiektywu jak nie zna sie warunkow na miejscu.
a że tak zapytam przy okazji.........co to za forum ślubne do którego samuraj podaje link - jakoś nie widzę tam nic na temat fotografii - tam są raptenm wszystkiego ze 32 tematy.......?
A zarejstrowałeś sięZamieszczone przez Fodo
![]()
pozdrawiam Krzysiaczek
_________________
lasciate ogni speranza, voi ch'entrate
Wykręć się, żeś Żyd i do kościoła wejść nie możesz![]()
Skontaktuj się z nami