Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: SB 800 problem

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie

    Mario moj 1 slub robilem Tamronem, natomiast przyznaje ze byly miejsca w Kosciele gdzie przydalaby sie Tokina, ale to juz zalezy od Kosciola, ciezko powiedziec uzywaj tego a tego obiektywu jak nie zna sie warunkow na miejscu.

  2. #2

    Domyślnie

    a że tak zapytam przy okazji.........co to za forum ślubne do którego samuraj podaje link - jakoś nie widzę tam nic na temat fotografii - tam są raptenm wszystkiego ze 32 tematy.......?

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fodo
    a że tak zapytam przy okazji.........co to za forum ślubne do którego samuraj podaje link - jakoś nie widzę tam nic na temat fotografii - tam są raptenm wszystkiego ze 32 tematy.......?
    A zarejstrowałeś się
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  4. #4

    Domyślnie

    Wykręć się, żeś Żyd i do kościoła wejść nie możesz

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •