Witam wszytkich uzytkowników NIKONA i nie tylko.
jestem nowym posiadaczem Nikona D70 do którego dokupiłem Lampe SB 800 i tu sie zaczęły schody.Otóż i mam pewne problemy z prawidłowym naświetleniem. Przykładowo gdy jest b. ciemno lampa radzi sobie idealnie w ustawieniu TTL BL i TTL bez względu czy na powietrzu czy w pomieszczeniu. Natoniast na tych samych parametrach np. prioprytet przysłony - przysłona 5,6 w warunkach gdzie jest więcej światła np. jasny koścół niedoświetla."Drabinka" również pokazuje niedoswietlenie.Zakładałem różne obiektywy i jest tak samo.Nie moge sie tez doszukać funkcji szybkiej synchronizacji FP.
Wracając do nieszczęsnego niedoswietlenia - może mam coś w aparacie zablokowane??.
Za poomoc i rade będę wdzięczny.Prosze o odp. na adres [email protected] lub na forum
Pozdrawiam Fokusw
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami