Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piotrekcoleman Zobacz posta
    Wiec wygląda to tak...
    Zawsze panuję, kiedy wyjść (obwersję pogodę, kamerki).
    Jak zapowiada się ciekawie to "załatwiam' ludzi, czasami ide tylko z kolegą, czasami Idze nas więcej.
    Mieszkamy w Nowym Targu i okolicach wiec mamy blisko do Tatr.
    Zazwyczaj wyjeżdżamy około 12 w nocy, na szlaku jesteśmy około 01.
    Następnie idziemy do wyznaczonego wcześniej celu, z zapasem latarek, jedzeniem, piciem, ciepłym ubraniem i oczywiście dobrym humorem
    Tak to mniej więcej wygląda
    Kurde... Chciałoby się spróbować podejść w taki sam sposób do tematu, ale nie wiem czy mi odwagi wystarczy, żeby w nocy w Wysokie Tatry iść... Te latarki to chyba nie byle czołówki za 20zł macie tylko coś porządnego? Tempo wędrówki bardzo się wydłuża (np. z 2h w dzień do 3h w nocy)?

    Polecasz jakąś lekką trasę na pierwszy nocny wypad? - W górach naście razy byłem, ale zawsze w ciągu dnia i póki co nie przychodzi mi do głowy "lajtowa" droga na "nocny spacerek" :P

    Abstrahując od potknięcia się, skręcenia kostki, upadku w przepaść - nie boicie się np. niedźwiedzi ? Na samą myśl, że w środku nocy coś zaszeleściło w krzakach mi się włos mi się jeży...


    A zdjęcia - genialne, to 4 znacznie odstaje klasą od tych 3 powyżej.
    OM-D 10 Mk II

  2. #12

    Domyślnie

    Dołączę się z gratulacjami. dobry set...!
    NIKON

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RaditZ Zobacz posta
    Kurde... Chciałoby się spróbować podejść w taki sam sposób do tematu, ale nie wiem czy mi odwagi wystarczy, żeby w nocy w Wysokie Tatry iść... Te latarki to chyba nie byle czołówki za 20zł macie tylko coś porządnego? Tempo wędrówki bardzo się wydłuża (np. z 2h w dzień do 3h w nocy)?

    Polecasz jakąś lekką trasę na pierwszy nocny wypad? - W górach naście razy byłem, ale zawsze w ciągu dnia i póki co nie przychodzi mi do głowy "lajtowa" droga na "nocny spacerek" :P

    Abstrahując od potknięcia się, skręcenia kostki, upadku w przepaść - nie boicie się np. niedźwiedzi ? Na samą myśl, że w środku nocy coś zaszeleściło w krzakach mi się włos mi się jeży...


    A zdjęcia - genialne, to 4 znacznie odstaje klasą od tych 3 powyżej.
    Powiem ci, ze chyba nocą nawet idzie sie szybciej, ponieważ zawsze jest obawa spotkania jakiegoś dzikiego zwierza.
    Czołówki mam ze średniej półki w granicach 200zł.
    Na początek polecam wschód słońca na Sarniej Skałce.

  4. #14

    Domyślnie

    Bywam w tatrach ale głównie zimą na nartach
    W tym roku dopiero zaliczyłem Giewont, wiec ze mnie piechur raczej marny, ale w czerwcu nieśmialo planuję Rysy jako część innego, większego projektu projektu. Generalnie "zabrałbym się" na taki nocny wypad...

  5. #15

    Domyślnie

    swietne fotki zazdroszcze obcowania o wschodzie w tatrach swego czasu bylem gotow na wypad na jednodniowy wschod wyjezdzajac z katowic zaliczylem wschody na diablaku, na trzech koronach i zachodo-wschod na wielkiej raczy w tatrach tez mialem okazje na rusinowej, a celowalem na gęsią, sam.... jeden jedyny raz szedlem sam i nikomu tego nie polecam... i nie ma co sie bac dzikich zwierzat tylko pilnujacych owiec psów! to one sa niebezpieczne!
    D7100 D750 , N70-300VR, N35 1.8, Di622 II, T150-600g1, n50/1.4, 2xYN685+622tx, N24/1.8, N18-35, N85/1.8 + klamoty lol ...mala galeria flickr

  6. #16
    Oszczędny w słowach Awatar vegetables
    Dołączył
    02 2013
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    170

    Domyślnie

    Oglądając Twoje zdjęcia zastanawiam się czy nie zmienić priorytetów jeśli chodzi o działalność w naszych pięknych Tatrach. Cały set 10/10, gratuluję.

  7. #17

    Domyślnie

    Nie będę oryginalny i też się dołączę z gratulacjami. Bardzo fajny set zapodałeś Kolego
    2 bardzo fajna, 3 jak dla mnie the best, na 4 ludź mi nie pasi mimo wszystko
    Grań Moka tez nieźle choć wolałbym w poziomie ... no i chyba w pierwszej kolejności jeśli chodzi o chronologię

    A co do samotnych wędrówek to oprócz piesków bywają jeszcze Goście w zielonych mundurkach

    Aha i chyba się powtarzam, goszcząc kolejny raz w Twoim wątku ... weź zmień to logo na jakieś mniej absorbujące wzrok ... ( nie wiem może to tylko moje odczucia)

    Pozdrawiam życząc kolejnych owocnych tatrzańskich kadrów ...
    Teraz Lady Ku

  8. #18

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję wam za komentarze!

    Coś jeszcze dorzucę.

    Panorama przed wschodem słońca. Mniej więcej 180 stopni
    6



    Nasza ekipa. Byliśmy w czwórkę, lecz jeden kolega w czasie robienia tego zdjęcia uciął sobie drzemkę
    7

  9. #19

    Domyślnie

    A ja będę w opozycji - kadry ok ale obróbka wygląda jak render. Nie podchodzi mi ciemne niebo (tutaj zgodzę się z Grześkiem) i nienaturalnie rozjaśnione partie zdjęć (ponownie za Grześkiem). Grunt że jest zapał
    Ostatnio edytowane przez Bartekkw ; 03-09-2015 o 00:40
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •