Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Suwałki

  1. #1

    Domyślnie Suwałki

    Moze ktos ma ochote na male spotkanie w Suwalkach?
    Wieczorem w sobote albo niedziele.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Keek Zobacz posta
    Moze ktos ma ochote na male spotkanie w Suwalkach?
    Wieczorem w sobote albo niedziele.
    no dobrze, ja odpowiem...

    jeszcze żeby możeby spotkanie w Olecku, ale po całym dniu spędzonym na randce z Husquarną w lesie to niewiele mi się dziś chce się...

  3. #3

    Domyślnie

    Troche za daleko, ale dzieki za odzew. Jeszcze dzisiaj bede. Jutro sie zmywam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •