Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    A tu co tak cicho? Ostatnie 3 mi się podobają (choć znów cień nieco denerwuje). 1 też bardzo fajna, gdyby nie te chmury z PS'a Co do 2 mam mieszane uczucia, no i znów te chmury
    Generalnie fajnie ogarnąłeś biały kolor w takim słońcu - miło się na to patrzy
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  3. #3

    Domyślnie

    Nikt mnie nie lubi i nie kocha to i nie komentuje ... A tak na serio to ... z chmurami w PS faktycznie przesadziłem. Jeśli chodzi o ogarnięcie białego koloru w takie słońce (było bardzo mocne, chociaż dość wysoko) to sam jestem pozytywnie zaskoczony. Na cień już wpływu nie miałem, a "fotoszopować" go nie chciałem. Dzięki za opinię.

  4. #4

    Domyślnie

    Ostatnie 3 bardzo spoko

  5. #5

    Domyślnie

    Ja przyjmuję całą sesję bardzo pozytywnie, jestem pod wrażeniem, mnie nie tylko ostatnie, ale też pierwsze zdjęćia tez się podobają. Utrzymanie całości w niebiesko-białym nastroju daje poczucie mocy na tym upale, całość jest należycie letnia (nie w sensie że nie zimna czy gorąca, tylko nie jesienna ani zimowa), a ostre cienie podkreślają, że światło też jest ostre.

    Jedyną większą uwagę jaką mam, to kadr na trójce; o ile dwójka jest wyśmienita, mocna, agresywnie skadrowana, z kapitalnym jak dla mnie dodatkiem tej żółtej plamy jako smaczek całej sesji - o tyle trójka mi nie do końca pasuje, z powodu zbyt dużej przestrzeni z prawej strony kadru. Ta duża biała ściana nie jest taka fajna, jak ten żółty słupek, a poza tym auto ma przed sobą mniej luftu niż za sobą, co mnie w takich kadrach raczej przeszkadza, jeśli nie ma ku temu jakiegoś wyraźnego powodu.

    Ale całość zdecydowanie na plus jak dla mnie; jest moc, wyrazistość, jest czystość kolorów, jest upał i lato i ostre słońce, a jednocześnie nie ma rozmemłania, zmęczenia temperaturą, znużenia i chęci pobycia w cieniu.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •