Witam. Mam problem i ograniczony dostęp do sieci. Proszę więc o pomoc i wyrozumiałość.Chcę zrobić około 200 zdjęć,jedno po drugim z czasem naświetlania 30 s . Niestety walometr wyłącza się po około 11 zdjęciach :/ BKT wyłączony i wielokrotna expozycja też. Czy to przegrzewa się matryca ??
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami