Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Nikon D3200 czy D5000

    Witam
    Wiem że był już podobny wątek ale autor poprzedniego wątku nie uzyskał żadnej konkretnej odpowiedzi.

    Mam możliwość zakupu używanego D3200 i D5000 w tych samych pieniądzach i powiedzmy o podobnym przebiegu. Który wybrać, chodzi mi przede wszystkim o jakość zdjęć także prosiłbym nie pisać rzeczy w stylu ze D5000 ma obrotowy wyświetlacz a D3200 filmy w FULL HD. Wiem że D3200 ma też większą rozpiętość ISO, ale chciałem się poradzić kogoś kto ma większe pojęcie i być może doświadczenie w pracy z tymi modelami.

    PS. Przy okazji chcę się przywitać jako nowy użytkownik forum i zapalony amator fotografii póki co próbujący szczęścia starym kompaktem. Pozdrawiam!

  2. #2

    Domyślnie

    Jeśli jakość zdjęć to D3200.
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Zf + Z9 + N14-24/2.8S + N24-70/2.8S + N70-200/2.8G VR II + N35/1.8S + N50/1.8S + 75/1.5 + N85/1.8S + N105/1.4E

  3. #3

    Domyślnie

    Jak dla mnie jedyne plusy D5000 to gibany ekran i skok ISO 1/3 EV. Jeśli to dla Ciebie istotne, bierz D5000. Ja bym brał D3200.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •