Close

Strona 72 z 89 PierwszyPierwszy ... 2262707172737482 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 711 do 720 z 885
  1. #711

    Domyślnie

    Miałem przyjemność - dzięki uprzejmości Wilka podpiąć 200-500 5.6.
    Fajne, lekkie tele ze świetną stabilizacją i zadziwiająco dobrym obrazkiem.
    Super, że pojawił się taki sprzęt, bo nareszcie 500mm to nie tylko bardzo droga, profesjonalna stałka 500/f4.

  2. #712

    Domyślnie

    Używa ktoś z Was jakiegoś futerału/pokrowca na N200-500? Potrzebuję coś zakupić. Na dpreview znalazłem info, że nada się Lowepro Cace 13x32. Może to ktoś z Was potwierdzić?

  3. #713

    Domyślnie

    Nie używam osobnego futerału. Mam plecak Kiboko do którego wchodzi D810 + 500/4 w jednej komorze, do drugiej D500 + 200-500 i osłona p.deszcz oraz baterie i karty.

  4. #714

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wilk325 Zobacz posta
    Nie używam osobnego futerału. Mam plecak Kiboko do którego wchodzi D810 + 500/4 w jednej komorze, do drugiej D500 + 200-500 i osłona p.deszcz oraz baterie i karty.
    Rozumiem, ale plecaków u mnie pod dostatkiem, więc akurat z tym nie mam problemów. N200-500 to u mnie obiektyw dodatkowy, używany sporadycznie. Chciałbym mieć jakiś futerał i do transportu, i do przechowywania. Tak żeby za każdym razem gdy decyduję się go zabrać nie konfigurować komór w plecakach specjalnie pod niego. I właśnie ten Lowepro Case zwrócił moją uwagę bo można go przypiąć do pasa, do plecaka, zawiesić na ramieniu... Tylko chciałbym potwierdzenia, że N200-500 się zmieści. A jeśli się nie doczekam, to pozostanie jechać na przymiarkę do sklepu...

  5. #715

    Domyślnie

    Czy ktoś miał możliwość dłuższego porównania S150-600 sports z Nikkorem? Albo jest może ktoś z Poznania i okolic, ktoś ma Nikkora i byłby chętny najwcześniej we wrześniu spotkać się gdzieś i użyczyć na chwil parę tego słoja?
    D500+MB-D17 (newell) | Σ150-600S | Σ17-50/2.8 | Induro GIT304+Benro GH-2 | Lowepro Whistler BP 450 AW | Vortex Razor HD II 27-60x85 | Genesis A3+Manfrotto MVH500AH | Vortex Viper HD 10x42

  6. #716

    Domyślnie

    Na tygodniu będę miał 150-600 sport i raz na zawsze rozwiąże ten dylemat, sam jestem ciekawy tego porównania.

  7. #717

    Domyślnie

    Będę wdzięczny za relację. Najbardziej interesuje mnie porównanie af w obu szkłach a już najbardziej w przypadku strzelania do ptactwa w locie

    Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
    D500+MB-D17 (newell) | Σ150-600S | Σ17-50/2.8 | Induro GIT304+Benro GH-2 | Lowepro Whistler BP 450 AW | Vortex Razor HD II 27-60x85 | Genesis A3+Manfrotto MVH500AH | Vortex Viper HD 10x42

  8. #718

    Domyślnie

    Panowie @nikoniarz i @Dariusz Breś, gdzie kupowaliście swoje sztuki? Czy to były pierwsze trafione egzemplarze? Na jednej recnenzji na YouTube facet wspomina iż odesłał dwie sztuki i zadowolony był dopiero z trzeciej sztuki.
    Ostatnio edytowane przez Rossi_PL ; 16-08-2017 o 18:12
    blog|fejsbuk|flickr
    Z6II|20|35|50|85|500

  9. #719

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rossi_PL Zobacz posta
    Panowie @nikoniarz i @Dariusz Breś, gdzie kupowaliście swoje sztuki? Czy to były pierwsze trafione egzemplarze? Na jednej recnenzji na YouTube facet wspomina iż odesłał dwie sztuki i zadowolony był dopiero z trzeciej sztuki.
    W interfoto. Nigdy nie wybieram spośród kilku sztuk, nie bardzo w to wierzę że "różnica" jest warta zabawy.
    Gościu twierdzi że miał dwie sztuki nieostre i to w znacznym stopniu, uwierzyłbym mu jakby przedstawił dowód w postaci kadrów.
    A tak skąd wiedział że jest nieostra? wszystkich 3 nie dostał na raz... no chyba że af mu wariował (BF/FF), co częste na systemówkach, a docka przecież nikon nie ma, hehhhee

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Piechu Zobacz posta
    Będę wdzięczny za relację. Najbardziej interesuje mnie porównanie af w obu szkłach a już najbardziej w przypadku strzelania do ptactwa w locie

    Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
    Niestety muszę spasować, chciałem potestować dłużej z sigma procentrum ale wcześniej odwiedziłem znajomy sklep i porobiłem paręnaście kadrów...
    i mi się odechciało dalszych testów.
    Nikkor ma lepszą stabilizację i to widać, po prostu zamraża obraz w wizjerze, w sigmie nadal się to trzęsie.
    Ostrość zbliżona choć momentami nikkor lepszy.
    Generalnie nie ma wow, jak w przypadku artów. Jest pfff, przynajmniej dla mnie

    Sigma zabija budową, wszystko spasowane, mocne, szczegółowe, nikkor przy niej to plastik fantastik mejdincciajna.
    Mocowanie statywu (obejma) chodzi rewelacyjnie, tak jak w stałych nikkora 500, 600 F4, a nikkorze to plastik o plastik trze, skrzypi i przeskakuje...

  10. #720

    Domyślnie

    Tego się spodziewałem Sigma jest znacznie cięższa, lepiej wykonana ale już czytałem parę opinii jak ktoś zrezygnował z Sigmy Sport na rzecz N200-500 chwaląc AF i VR.

    Mam jeszcze pytanie do Ciebie @Dariusz Breś Czy masz może jakieś nikonowskie TC14II lub TC14III żeby to podpiąć do 200-500? Podobno się da i oczywiście wiemy, że praktycznie chodzi tu o statykę a nie jakaś dynamiczną akcję
    Ostatnio edytowane przez Rossi_PL ; 16-08-2017 o 19:32
    blog|fejsbuk|flickr
    Z6II|20|35|50|85|500

Strona 72 z 89 PierwszyPierwszy ... 2262707172737482 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •