Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Dark Hedges

  1. #1

    Domyślnie Dark Hedges

    The Dark Hedges, czyli aleja bukowa w Irlandii Północnej. Zapraszam.

    1.


    2.



    3.


  2. #2

    Domyślnie

    RE WE LA CJA!!! Ja chcę takie drzewa

    D7100+N 18-105; S10-20; S17-50 2,8; N50 1.8G+BENRO A1695F
    Kilka moich zdjęc i jeszcze kilka

  3. #3

    Domyślnie

    nr3 najlepsze
    OM-D 10 Mk II

  4. #4

    Domyślnie

    Jako że temat nie jest mi obcy, to powiem średnio troszkę wyszło - wiem, marudzę nie ma się co przejmować
    Najlepszy kadr nr3, a światełko na nr.2 . teraz jak byś był cierpliwy i poczekał to złapał byś kadr nr.3 ze światełkiem z nr.2 i można by było powiedzieć że jest OK.
    Tak na przyszłość, to miejsce należy odwiedzać jesienią i wówczas może coś urwać
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez biegly Zobacz posta
    Jako że temat nie jest mi obcy, to powiem średnio troszkę wyszło - wiem, marudzę nie ma się co przejmować
    Najlepszy kadr nr3, a światełko na nr.2 . teraz jak byś był cierpliwy i poczekał to złapał byś kadr nr.3 ze światełkiem z nr.2 i można by było powiedzieć że jest OK.
    Tak na przyszłość, to miejsce należy odwiedzać jesienią i wówczas może coś urwać
    Spoko, wcale się nie przejmuję bo też niestety do końca nie jestem zachwycony ale jednak i tak się cieszę z tego co mam. Z tego co się nasłuchałem o fantastycznej, irlandzkiej pogodzie to i tak nieźle trafiłem. Na bank jesień jest znacznie lepszą porą roku ale wakacje najczęściej wybiera się na lato więc dużego wyboru nie miałem. Irlandia Północna, szczególnie Causeway Coast jest wspaniała i surowa zarazem. Do Dark Hedges mam nadzieję kiedyś wrócić. Poprawił bym co nie co przy kadrowaniu. A w marzeniach gdzieś tam widzę alejkę podczas porannej mgły...
    Dziękuję Wam za wizytę i komentarze.

  6. #6

    Domyślnie

    Najważniejsze są wspomnienia i to co w pamięci zostało!
    Jak piszesz że się*podobało, to znaczy że możesz na jesień wrócić
    Choć Irlandia Północna na tę porę roku fotograficznie już nie jest taka atrakcyjna na wybrzeżu, ze względu że coraz mniej światła tam o złotych godzinach.
    A jak twierdzisz że Co. Antrim jest surowy, to zapraszam uderzyć w Co. Donegal - tam można poczuć się*odosobnionym
    Pozdrawiam
    Rafal
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  7. #7

    Domyślnie

    No nie, u nich jeszcze rosną drzewa przy drogach.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez biegly Zobacz posta
    Najważniejsze są wspomnienia i to co w pamięci zostało!
    Jak piszesz że się*podobało, to znaczy że możesz na jesień wrócić
    Choć Irlandia Północna na tę porę roku fotograficznie już nie jest taka atrakcyjna na wybrzeżu, ze względu że coraz mniej światła tam o złotych godzinach.
    A jak twierdzisz że Co. Antrim jest surowy, to zapraszam uderzyć w Co. Donegal - tam można poczuć się*odosobnionym
    Pozdrawiam
    Rafal
    Byliśmy w północnych rejonach Irlandii, w hrabstwie Donegal na najwyższych w Europie klifach - Slieve League. Przebijałem się z Antrim, gdzie mieszkaliśmy u znajomych ponad 3 godziny w jedna stronę. Jedyne co zobaczyliśmy z tych wspaniałych klifów to było to:



    Także jak widać naprawdę trzeba mieć szczęście do pogody na tej pięknej, zielonej wyspie. Za to w drodze powrotnej zahaczyliśmy o miasto Derry, najfajniejsze miasto w Irlandii Północnej jakie widzieliśmy.

  9. #9

    Domyślnie

    Z tą pogodą to nie jest tak źle :P , może miałeś pecha
    Wybierając się na Slieve League przy niskich chmurach, można tylko focić klimatyczne zdjęcia tego typu co pokazałeś.
    Co do podróży, wiesz zawsze to jakieś doświadczenie , dla mnie z Dublina droga w plener dobre 4h
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez biegly Zobacz posta
    Z tą pogodą to nie jest tak źle :P , może miałeś pecha
    Wybierając się na Slieve League przy niskich chmurach, można tylko focić klimatyczne zdjęcia tego typu co pokazałeś.
    Co do podróży, wiesz zawsze to jakieś doświadczenie , dla mnie z Dublina droga w plener dobre 4h
    Oczywiście, że tak jest jak piszesz. Czasem sama podróż w sobie jest już przeżyciem. Jeśli mieszkasz w Dublinie to masz dość blisko do gór Mourne, byłeś tam może? Słyszałem bardzo dużo pochlebnych słów o tych górach. Niestety w tydzień ciężko jest wszystko zobaczyć. Kiedyś trzeba będzie wrócić na zieloną wyspę.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •