Witam was,
APARAT: Nikon D3200
Mam do was takie 3 pytanka , mianowicie:
1. Czy ktoś wie jak ustawić nieskończoną ostrość na obiektywie 18-105?
2. Jak czyścicie szkiełko w obiektywie?
3. Czy opłaca się kupić osłonę przeciwsłoneczną?, dużo daje taka osłonka? Jaką polecacie?
Szukaj




Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami