Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Z wizytą w Łasku

    Przedstawiam kilka kadrów z wizyty w 32. Bazie Lotnictwa Taktycznego w Łasku.

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    Więcej: https://jakbalphoto.wordpress.com/20...zebie-i-guzce/ Zapraszam
    Zapraszam: Blog | Facebook

  2. #2

    Domyślnie

    Świetne fotki. Najbardziej podobają się 1, 5 i 8. Gratulacje.

    Tapatalknięte

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki
    Zapraszam: Blog | Facebook

  4. #4

    Domyślnie

    Na 4 to jest Thunderbolt prawda? Masz cos wiecej, duzo bym dal za mozliwosc fotografowania tego samolotu...

  5. #5

    Domyślnie

    Tak, to Fairchild A-10 Thunderbolt II. Kilka zdjęć jest, ale wiele niestety nie wyszło jak chciałem. Liczę, że przy sprzątaniu dysku odnajdzie się jakaś perełka

    9.

    10.

    11.

    12.

    13.
    Zapraszam: Blog | Facebook

  6. #6

    Domyślnie

    Dwunastka superaśna!

    Tapatalknięte

  7. #7

    Domyślnie

    Świetne fotki! A-10 to jedna z moich ulubionych maszyn. Jakim szkłem robione te zdjęcia jeśli można spytać?
    D7000 + S 17-50/2.8 + T 50-135/2.8 + sunpak 433D + Metz 52

  8. #8

    Domyślnie

    Dzięki Całość N70-300 VR
    Zapraszam: Blog | Facebook

  9. #9

    Domyślnie

    Bardzo zacny zestawik. Jak widać, z poczciwego Nikkorka 70-300 można jednak sporo wycisnąć. Gratuluję!
    Na niektórych fotach dałbym samolotom troszkę więcej miejsca bo zbyt ciasno i centralnie wyszło (np. 10-tka).
    Najbardziej podoba się 8-ka. O ile F16-tka średnio mi sie podoba jako samolot, o tyle zawsze ją lubię w takim właśnie ujęciu
    FOTO-ZABAWKI SPRZEDANE.

  10. #10

    Domyślnie

    Dzięki Wiadomo, każdy ma odmienny gust i podoba mu się inne spojrzenie na temat. Wiele ciekawszych momentów przegapiłem, a nawet jeśli nie przegapiłem, to nieumyślnie usunąłem podczas przeglądania zdjęć :P 70-300 dał radę, choć czasami ogniskowej brakowało. Trudno, trzeba focić tym co się ma
    Zapraszam: Blog | Facebook

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •