Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Autoportret nr4

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Autoportret nr4

    Kolejna odsłona. Musiałem spróbować takiego portretu. Nie wiem kto jest jego protoplastą, ale chyba wyszło całkiem całkiem.

    I jak zawsze wszelkie uwagi mile widziane

    OM-D 10 Mk II

  2. #2

    Domyślnie Autoportret nr4

    ja wiedzialem ze ty cos kombinujesz zastanowie sie czego sie przyczepic to jest nienaturalne bardziej
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RaditZ Zobacz posta
    Kolejna odsłona. Musiałem spróbować takiego portretu. Nie wiem kto jest jego protoplastą, ale chyba wyszło całkiem całkiem.

    I jak zawsze wszelkie uwagi mile widziane

    Dla mózgu to niezła jazda jest

    Wysyłane z mojego LG-P940 za pomocą Tapatalk 2
    Nikon d7000 Nikon d800 Nikkor 50 1.4 Nikkor 35 mm 1.8 Nikkor 80-200 2.8 ED Nikkor 14-24 SB900 i masa innych gratów

  4. #4

    Domyślnie

    Pomysł dość prawdę mówiąc oklepany, ale - i za to można pochwalić - realizacja jest dobra. Z tym, że to raczej wprawka w ćwiczeniu z programem graficznym, niż w ćwiczeniach ze światłem, ale jak każda wprawka i ta się przyda, żeby potem osiągnąć biegłość w obróbce.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    Pomysł dość prawdę mówiąc oklepany, ale - i za to można pochwalić - realizacja jest dobra. Z tym, że to raczej wprawka w ćwiczeniu z programem graficznym, niż w ćwiczeniach ze światłem, ale jak każda wprawka i ta się przyda, żeby potem osiągnąć biegłość w obróbce.
    Ano oklepany, ciekaw byłem czy mi po prostu wyjdzie. Zgadza się ze światłem nie było tutaj, żadnych rewelacji. Obecnie czekam, aż chińczyki przyślą mi zamówionego YN-565ex, bo już mam parę pomysłów na ciekawsze zdjęcia, ale wszystko z więcej niż jednym światłem.

    Niemniej jednak dziękuję, za pozytywne komentarze
    OM-D 10 Mk II

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RaditZ Zobacz posta
    Obecnie czekam, aż chińczyki przyślą mi zamówionego YN-565ex
    Nie lepiej było dołożyć ciutkę to 568? Zawsze to większa użyteczność za niewiele wyższą cenę...

    PS. zdjęcie niebanalne, fajne... Szczególnie dla mnie, czyli kogoś nie siedzącego zbytnio w portretach. Gratulacje.
    Ostatnio edytowane przez nikoniarz ; 23-07-2015 o 13:22

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarzd3100 Zobacz posta
    Nie lepiej było dołożyć ciutkę to 568? Zawsze to większa użyteczność za niewiele wyższą cenę...

    PS. zdjęcie niebanalne, fajne... Szczególnie dla mnie, czyli kogoś nie siedzącego zbytnio w portretach. Gratulacje.
    Przemyślałem sprawę i doszedłem do wniosku, że nie stać mnie na body z FP. Dlatego sam TTL mi wystarczy w zupełności. Poza tym jeśli będzie mnie stać to zawsze mogę sprzedać lampkę
    OM-D 10 Mk II

  8. #8
    Oszczędny w słowach Awatar Noele
    Dołączył
    07 2014
    Miasto
    Dolny Śląsk
    Posty
    38

    Domyślnie

    Super, im dłużej się patrzy, tym bardziej nie wiadomo, gdzie oczy podziać

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •