Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Marlena

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stanseba Zobacz posta
    Marlena

    Po tym zdjeciu widac, ze modelka musi byc i ciekawie ubrana, fryzura musi dobrze wygladac. Wtedy prosta poza i gotowe

    Wysyłane z mojego LG-P940 za pomocą Tapatalk 2
    Nikon d7000 Nikon d800 Nikkor 50 1.4 Nikkor 35 mm 1.8 Nikkor 80-200 2.8 ED Nikkor 14-24 SB900 i masa innych gratów

  3. #3

    Domyślnie

    Modelka niesamowita, ubranie bardzo fajne, kadr bardzo dobry. Niestety prawa dłoń wyglada jak zmasakrowany kikut.

  4. #4

    Domyślnie

    Tak modelka... Chyba każdy fotograf zrobiłby dobre zdjęcie

    A co do powyższego, podoba mi się. Ręka rzeczywiście średnio korzystnie, fajny bokeh.
    Nie podoba mi się tylko kosmyk włosów na szyi przed lewą dłonią - wolałbym, żeby całkiem je zarzuciła na bark.

    Wrzucaj więcej - i chociaż jedno w kolorze
    OM-D 10 Mk II

  5. #5

    Domyślnie

    Piękny portret. Chętnie zobaczyłby go w kolorze. No i inne z tej sesji też
    Prawa ręka faktycznie rzuca się w oczy. Niepotrzebnie była zaciśnięta w pięść.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tetunio Zobacz posta
    Po tym zdjeciu widac, ze modelka musi byc i ciekawie ubrana, fryzura musi dobrze wygladac. Wtedy prosta poza i gotowe

    Wysyłane z mojego LG-P940 za pomocą Tapatalk 2
    Prosta poza? Czy to coś złego, że normalnie pozuje? Co miała dłonie zapleść na plecach, czy polizać swój łokieć?
    Po Twoim komentarzu widać, że jak nie ma się do czego przyczepić (a przynajmniej Ty nie potrafisz), to do "prostej pozy" można.
    Masakra

  7. #7

    Domyślnie

    Czy ja dobrze widzę - ona ma piegi? Jeśli tak to pokaż coś w kolorze. Do piegusów mam sentyment.

    Co do zdjęcia to jak wyżej - piękna modelka ciekawie ubrana. Podoba się.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stanseba Zobacz posta
    Prosta poza? Czy to coś złego, że normalnie pozuje? Co miała dłonie zapleść na plecach, czy polizać swój łokieć?
    Po Twoim komentarzu widać, że jak nie ma się do czego przyczepić (a przynajmniej Ty nie potrafisz), to do "prostej pozy" można.
    Masakra
    To była pochwała za prostotę i ładne zdjecie.....

    Wysłane z mojego Lenovo B8000-H przy użyciu Tapatalka
    Nikon d7000 Nikon d800 Nikkor 50 1.4 Nikkor 35 mm 1.8 Nikkor 80-200 2.8 ED Nikkor 14-24 SB900 i masa innych gratów

  9. #9

    Domyślnie

    A że to pochwała miała być, .

  10. #10

    Domyślnie

    Co miała [...] polizać swój łokieć
    A masz z taką pozą?
    Zdjęcie podoba się (to bardziej zasługa modelki... ) choć ciekaw jestem wersji kolor. Tym bardziej jeżeli modelka ma - jak ktoś wczesniej wspomniał - piegi...
    Nikon

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •