Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Marlena

  1. #11

    Domyślnie

    Witam
    Fakt modelka "robi robotę" ale fotograf też się postarał. Po piegach dedukuję "rudzielca" w związku z czym proszę o wersję w kolorze.

  2. #12

    Domyślnie

    Przecież widać, że ma piegi .

  3. #13

    Domyślnie

    loki, piegi, hafty ..., dużo tego;
    jak w znanym dowcipie - z czegoś bym zrezygnował
    D5k/N18-105VR/N70-300VR/N85makro/S10-20/4-5,6/Di622MII

  4. #14

    Domyślnie

    pokaz wiecej - modelka bardzo urocza - piegi i te wlosy
    Zapraszam
    FANPEJDŻ & BLOG Zapraszam

  5. #15

    Domyślnie

    Piękna modelka i piękne zdjęcie. Nie masz może więcej w kolorze?

  6. #16

    Domyślnie

    Rewelacja ! Dawaj kolejne z tej sesji - jest moc !
    D700/ S5Pro / N 80-200 f2.8 / N 85 f1.8 / S 8 f3.5 / T28-75 f2.8 / SB 900 / iMac27" / iMac 20" / iPad3

  7. #17

    Domyślnie

    chcemy koloru

    P.S. A zdjęcia z modelką liżącą łokieć jeszcze chyba nie było - dawaj
    Nikon jest, światło zawsze jakieś też jest, tematów bez liku a czasu za cholerę

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •