Witam
Fakt modelka "robi robotę" ale fotograf też się postarał. Po piegach dedukuję "rudzielca" w związku z czym proszę o wersję w kolorze.
Szukaj
Witam
Fakt modelka "robi robotę" ale fotograf też się postarał. Po piegach dedukuję "rudzielca" w związku z czym proszę o wersję w kolorze.
Przecież widać, że ma piegi.
loki, piegi, hafty ..., dużo tego;
jak w znanym dowcipie - z czegoś bym zrezygnował
D5k/N18-105VR/N70-300VR/N85makro/S10-20/4-5,6/Di622MII
Piękna modelka i piękne zdjęcie. Nie masz może więcej w kolorze?![]()
Rewelacja ! Dawaj kolejne z tej sesji - jest moc !
D700/ S5Pro / N 80-200 f2.8 / N 85 f1.8 / S 8 f3.5 / T28-75 f2.8 / SB 900 / iMac27" / iMac 20" / iPad3
chcemy koloru![]()
P.S. A zdjęcia z modelką liżącą łokieć jeszcze chyba nie było - dawaj![]()
Nikon jest, światło zawsze jakieś też jest, tematów bez liku a czasu za cholerę
Skontaktuj się z nami