Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Duxford - flying legends 2015

    Moje pierwsze podejście do tematu.

    1.

    2.

    3.

    4.

  2. #2

    Domyślnie

    O w mordę!!! Pierwsze to potęga, i nawet mało mi przeszkadza, że umieściłeś lotnisko na lekkim zboczu. Idealna równowaga pomiędzy treścią a obróbką - powinno się to pokazywać w szkole jako przykład jak nie przedobrzyć; jedynka to jest Grand Prix. Przyznaję WIELKIEGO PLUSA!

    Reszta też niczego sobie, przy czym jak dla mnie ta reszta w tej kolejności: 4 za ładny kadr i całokształt (to ten z Dywizjonu 317 Ludwika Martela?), potem 2 za klasyczny, piękny kadr i fajne samoloty. Trójka też fajna, ale mało widać.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  3. #3

    Domyślnie

    Świetne to jest
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  4. #4

    Domyślnie

    1 najlepsza, ale szkoda, że śmigiełko przycięte
    D810 + nikkor 500 f/4 vr
    instagram: frogifly

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki panowie. Ja prawiczek w temacie. Dzisiaj był mój drugi raz na AIR TATTOO w Fairford. Zobaczymy co z tego wyniknie

  6. #6

    Domyślnie

    OOO kutwa. 1. świetna a reszta bdb
    Gratulacje

    Czekam na więcej!

    Jaki obiektyw używasz?
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez DonMaliniacco Zobacz posta
    Dzięki panowie. Ja prawiczek w temacie.
    Srete tete. Pamiętam z dawnych lat, kiedy jeszcze nie przebierałeś się za biskupa, że robiłeś nadzwyczaj przyjemne zdjęcia, a przede wszystkim posiadałeś, jak to mówią dobry warstat. No i to 'manie warstatu' się teraz mści - takich rzeczy jak dobre kadrowanie czy gra GO się nei zapomina na zawołanie, żeby się stać prawiczkiem na powrót.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  8. #8

    Domyślnie

    Obiektyw był N500/4

    BOMBEL!!! Łolaboga! Ja Ciebie z milion lat nie widziałem! Dzięki za miłe słowo. Prawiczek w sensie zdjęć lotniczych

  9. #9

    Domyślnie

    Cały klimat Duxford. Szacunek. Może 1-kę zrobiłbym na bardziej "oryginalną" i nie wyostrzał tak "żołnierzy".
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •