Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Gdzie zamawiać pudełka na zdjęcia?

    Witam,

    Znalazłam wątki dotyczące albumów, fotoksiążek itd ale nic na temat pudełek.
    Szukam estetycznych pudełek na 60-150 zdjęć w zależności od zlecenia. Może to być pudełko na album o ile mozna takie kupić osobno. Również zależy mi na solidnośći wykonawcy i żeby były dostępne w sprzedaży a nie za 2-3 mieś lub okleina za każdym razem inna.
    Ktoś używa? Coś wie?

    Dzieki

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez BigBoy Zobacz posta
    Witam,

    Znalazłam wątki dotyczące albumów, fotoksiążek itd ale nic na temat pudełek.
    Szukam estetycznych pudełek na 60-150 zdjęć w zależności od zlecenia. Może to być pudełko na album o ile mozna takie kupić osobno. Również zależy mi na solidnośći wykonawcy i żeby były dostępne w sprzedaży a nie za 2-3 mieś lub okleina za każdym razem inna.
    Ktoś używa? Coś wie?

    Dzieki
    Ja biore pudelka z najlepszefoto.pl Szybka wysylka, ceny umiarkowane. Polecam

    Wysyłane z mojego LG-P940 za pomocą Tapatalk 2
    Nikon d7000 Nikon d800 Nikkor 50 1.4 Nikkor 35 mm 1.8 Nikkor 80-200 2.8 ED Nikkor 14-24 SB900 i masa innych gratów

  3. #3

    Domyślnie

    Ja zamawiam w Labpolska - www.sklep.labpolska.pl Mogę polecić, bo jakość dobra, a i cenowo też nieźle.

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yarocz Zobacz posta
    Ja zamawiałem tutaj:
    http://www.swiatwycinanek.pl/
    Ciekawa alternatywa dla 'masówki'- dzięki za namiary

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tetunio Zobacz posta
    Ja biore pudelka z najlepszefoto.pl Szybka wysylka, ceny umiarkowane. Polecam
    Witam, zainteresowanym pudełkami na odbitki polecam również nową wersję - opakowania w wersji Kreativ 100%, gdzie można zaprojektować okładkę (http://www.najlepszefoto.pl/produkty...38=t839#qt-838). W wersji Classic do wyboru tkanina. Pozdrawiam, Monika
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 04-04-2016 o 09:46

  7. #7
    gades
    Gość

    Domyślnie

    Ja wszystkie pudełka na zdjęcia zamawiałem na albumyfoto i jestem zadowolony. Bo jest duży wybór i jakość też jest ok, choć muszę przyznać, że nie jestem ekspertem od rynku "pudełkowego" Ale chyba warto się zainteresować.

  8. #8

    Domyślnie

    Gorąco polecam prace pana Tomasza Fularskiego z Estimo - Pracownia unikatowej oprawy fotografii, tu masz link: https://pl-pl.facebook.com/Pracownia...7580329743488/. Rzeczy najwyższej jakości, prawdziwe rzemiosło, ręcznie robione dokładnie pod życzenia klienta. Zamawiałem bardzo nietypowy album na zdjęcia, został wykonany perfekcyjnie. Potem pojechałem jeszcze na warsztaty organizowane przez p. Fularskiego i to było też świetne doświadczenie.

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie Betonowe pudełka na zdjęcia!

    Cytat Zamieszczone przez BigBoy Zobacz posta
    Witam,

    Znalazłam wątki dotyczące albumów, fotoksiążek itd ale nic na temat pudełek.
    Szukam estetycznych pudełek na 60-150 zdjęć w zależności od zlecenia. Może to być pudełko na album o ile mozna takie kupić osobno. Również zależy mi na solidnośći wykonawcy i żeby były dostępne w sprzedaży a nie za 2-3 mieś lub okleina za każdym razem inna.
    Ktoś używa? Coś wie?

    Dzieki
    Hey! Od jakiegoś czasu z ekipą lejemy beton i nie tylko do form, tworząc USB i pudełka do nich jak i zdjęć Jako alternatywa dla drewna i kartonu!
    www.pakke.pl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •