Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Lampa do D3100

  1. #1

    Domyślnie Lampa do D3100

    Witam,

    Chciałbym kupić lampę do mojego D3100.
    Przeznaczam kasę tak do 800zł. Jaką możecie mi polecić?
    Czekam na propozycję.

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    W tym wykazie jest tylko jeden link, który mnie interesuje D3100. Pozostałe bezużyteczne....
    Po co mi one?
    Umiem szukać... Jakoś tych dziesiątków razy nie widzę

  4. #4

    Domyślnie

    A to niby D3100 jest jakimś specjalnym aparatem, który potrzebuje specjalnych lamp??
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GonzoG Zobacz posta
    A to niby D3100 jest jakimś specjalnym aparatem, który potrzebuje specjalnych lamp??
    I po co tak sie przekomarzamy....?
    Nie lepiej od razu w 1 poście napisać 2-3 lampy?
    D3100 mam od miesiąca.
    Nie jestem obeznany czy wszyskie nikony mają takie same wejscia na lampy.
    Po to tu piszę żeby się czegoś dowiedzieć.
    Jak masz tak mi doradzać to daj komuś innemu pole do popisu...
    nie wszyscy siedzą w fotografii od zawsze...

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kris2121 Zobacz posta
    Nie lepiej od razu w 1 poście napisać 2-3 lampy?
    Nie, nie lepiej, bo w ten sposób za dwa dni pojawi się kolejny taki sam wątek gdy ktoś kupi d3100 i zapyta o lampę, bo nie będzie mu się chciało nawet przeglądnąć instrukcji obsługi, ani sprawdzić czy już nie było takiego pytania na forum.
    Cytat Zamieszczone przez kris2121 Zobacz posta
    Po to tu piszę żeby się czegoś dowiedzieć.
    I tym się różnisz od większości użytkowników forum: oni najpierw sami starają się coś znaleźć, a potem pytają, Ty wchodzisz i od razu żądasz, żeby spełnić Twoje oczekiwania.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez r_m Zobacz posta
    Nie, nie lepiej, bo w ten sposób za dwa dni pojawi się kolejny taki sam wątek gdy ktoś kupi d3100 i zapyta o lampę, bo nie będzie mu się chciało nawet przeglądnąć instrukcji obsługi, ani sprawdzić czy już nie było takiego pytania na forum.

    I tym się różnisz od większości użytkowników forum: oni najpierw sami starają się coś znaleźć, a potem pytają, Ty wchodzisz i od razu żądasz, żeby spełnić Twoje oczekiwania.
    A skąd wiesz czy nie czytałem badz przeglądałem instrukcji obsługi. Siedzisz u mnie w pokoju i patrzysz co robię? Do twojej wiadomości: w instr nie ma konkretnych typów lamp... chyba że masz inną instr.
    Co do przeglądania forum na temat 3100 - temat jak wyżej.

    A co do mojego żądania... Niczego nie żadam ! Może jesteś przewrażliwiony na tym punkcie. Kłania sie czytanie ze zrozumieniem...
    Proszę tylko o pomoc w wyborze. Byłem w sklepach w oglądałem różne lampy. Tańsze i droższe. Lepiej zawsze się kogoś poradzić przed zakupem, chyba że dla ciebie to obojętne co ktoś kupi - bo dla mnie nie. Przed zakupem wolę się upewnić i zasięgnać rady.

    To tyle.

  8. #8

    Domyślnie

    Jakbyś poświęcił 5 minut na wpisanie w google "lampa nikon d3100" to byś wiedział, że nie ma znaczenia jaki Nikon, lampa jest jednakowa.
    Ale nie... po co wysilić szare komórki, jak można walnąć pytaniem i czekać aż podadzą wszystko na tacy.

    Wracając do lamp - ja polecam SB-910, Metz 76 MZ-5, Triopo TR120
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GonzoG Zobacz posta
    Jakbyś poświęcił 5 minut na wpisanie w google "lampa nikon d3100" to byś wiedział, że nie ma znaczenia jaki Nikon, lampa jest jednakowa.
    Ale nie... po co wysilić szare komórki, jak można walnąć pytaniem i czekać aż podadzą wszystko na tacy.

    Wracając do lamp - ja polecam SB-910, Metz 76 MZ-5, Triopo TR120
    Dzięki. A tak szczerze to nie raz goglowałem ten temat... ale zostawię to. Czy Wy wszyscy myślicie, że tu naprawdę jest pierwszy krok w ustaleniu jaka lampa?
    Z tych trzech lamp ŻADNA nie była wyszczególniona przy googlowaniu.
    Dziękuję za podanie mi "NA TACY".

  10. #10

    Domyślnie

    Z tych trzech to raczej żadnej nie kupisz w cenie do 800 zł. Rozważ YN-565 EX, YN-568 EX, Metza 52...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •