Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Sobotni wypoczynek


  2. #2

    Domyślnie

    troszkę niebo ma różny odcień, efekt domyślam się filtra polaryzacyjnego na szerokim kącie.
    znów, jak w innym poście, przyczepię się do trawa sterczącego z prawej strony (choć tutaj nie wygląda to aż tak źle bo nie dominuje ten traw)...
    i jakichs gałezi, i to drzewko z prawej takie ucięte.
    może lepiej byłoby ustawić sie na tym kamieniu który jest widoczny prawie na środku zdjęcia

    poza tym ładne żywe kolory i fajny widoczek, ładny zielony kolorek wody
    pozazdrościć takiegio miejsca na wypoczynek, u mnie deszcz

    liczy się pierwsze wrażenie jak się patrzy na fotkę, a pierwsze wrażenie było, że fotka jest świetna, potem postanowiłem sie poprzyczepiać do kadrowania
    Ostatnio edytowane przez miroko ; 12-07-2015 o 15:35

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez miroko Zobacz posta
    może lepiej byłoby ustawić sie na tym kamieniu który jest widoczny prawie na środku zdjęcia
    mówisz i masz ,
    2
    [/IMG]
    poprawione
    Ostatnio edytowane przez bajcom ; 12-07-2015 o 16:02

  4. #4

    Domyślnie

    Miejsce wdzięczne, ale nie podobają mi się czarne plamy " w drzewach" po prawej, uciekło dużo szczegółów. Dodatkowo niebieski zafarb wyszedł na górach. Te trawy na pierwszym planie mocno rozpraszają przy ujmującym spokoju tegoż miejsca.

    edit:

    Drugie dużo lepsze, spokojniejsze, ale niestety brak szczegółów w drzewach dalej drażni.
    Ostatnio edytowane przez bahuone ; 12-07-2015 o 15:48

  5. #5

    Domyślnie

    Dalej drażni, bo ekspozycja na tym zdjęćiu (zdjęćiach) leży niestety, a na drugim też kolory się zrobiły radioaktywne... Mówię 'niestety', bo widoczek jest ładny i można by to pokazać fajniej.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  6. #6

    Domyślnie

    Miałem jechać sam na zdjęcia , a pojechały jeszcze ze mną dwie osoby i zaczęło się ( zrób mi fotkę , itp )

  7. #7

    Domyślnie

    No, to trzeba ich było ustawić po kolana w jeziorku i ćwiczyć. Po kwadransie ustawiania w kadrze obie osoby wyjdą z wody i powiedzą, że już teraz możesz sobie sam dalej robić.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bajcom Zobacz posta
    Miałem jechać sam na zdjęcia , a pojechały jeszcze ze mną dwie osoby i zaczęło się ( zrób mi fotkę , itp )
    ech, znam ten ból...

    miejscówka świetna, teraz też zauważyłem jakby człowieczka w prawym górnym rogu nad drzewami
    jakiś strach na fotografów czy co...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •