Witam
Właśnie nabyłem D200. Przetestowałem matrycę programem DeadPixelTest i wyszło, że mam 5 Hot Pixeli. Wydaje mi się, że nie są widoczne na zdjęciach. Czy uważacie, że powinienem wymienić aparat?
Pozdrawiam
Szukaj
Witam
Właśnie nabyłem D200. Przetestowałem matrycę programem DeadPixelTest i wyszło, że mam 5 Hot Pixeli. Wydaje mi się, że nie są widoczne na zdjęciach. Czy uważacie, że powinienem wymienić aparat?
Pozdrawiam
Skontaktuj się z nami