Close

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 94
  1. #1

    Domyślnie Affinity Photo - ktoś testował "pogromcę" photoshopa?

    Jak w tytule, ktoś miał do czynienia z tym softem? Nie ma abonamentu, jest opłata jednorazowa (znośna).

    https://affinity.serif.com/en-gb/photo/
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  2. #2

    Domyślnie

    O jest juz w Apple Store, troche bawilem sie wersja beta ale jakos nie przekonal mnie ze wzgledu na troche inna filozofie obslugi niz PS. Nie jestem grafikiem, Czornyj meczyl Affinity. Z drugiej strony cena 10x bardziej przystepna niz PS, moze kupie go aby miec na laptopie.

  3. #3

    Domyślnie

    Dzisiaj kupiłem. U mnie to działa tak, że używać się nie da. Tutaj w komentarzach więcej info: link. Komentarze Czornyja też tam znajdziesz.

  4. #4

    Domyślnie

    Czyli trochę to wygląda na problemy wieku dziecięcego, mam nadzieję, że to się ustatkuje.

    Poza tym przesiadka z dobrze znanego PS'a to chyba jednak będzie ból d**y. Na razie poczekam
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  5. #5

    Domyślnie

    Eee, nie działa na Wingrozie, "nie interesuje mnie" Ale na stronce wygląda ciekawie, nie powiem

  6. #6

    Domyślnie

    Po zapowiedziach tego softu bylem przy nadzieii. ale po kilku podejsciach poronilem. i raczej nie zanosi sie bym chcial dalej walczyc z tym programem.
    No chyba ze jakic cud mniemamy sie wydarzy.
    Jeszcze male OT. Najnowszy soft nikona moim zdaniem jest do dupy. Starego ViewNX nawet lubilem jako przegladarke i prosta ale wystarczajaca do wielu rzeczy wywoływarke. Nowy ViewNX-i to moim zdaniem rzadka kupa NX-D toże.

  7. #7
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2014
    Miasto
    Skierniewice
    Posty
    190

    Domyślnie

    Jak dla mnie jest bomba


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #8

    Domyślnie

    A coś więcej? Na czym polega bombowość? Różnice w PSie i jego pogromcy i na czym polega wyższość jednego nad drugim? Czy po prostu ikonki w toolboxie ma fajniejsze?
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  9. #9
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2014
    Miasto
    Skierniewice
    Posty
    190

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    A coś więcej? Na czym polega bombowość? Różnice w PSie i jego pogromcy i na czym polega wyższość jednego nad drugim? Czy po prostu ikonki w toolboxie ma fajniejsze?
    Po pierwsze zbudowany jest na Metal stad niesamowicie szybki, po drugie jest niesamowicie intuicyjny jak np każda warstwa/efekt ma maskę, po trzecie w połączeniu z Pixave do katalogowania - AP nie ma sobie równych. Ściągnie próbkę i sam sie pobaw. Ja tylko powiem tak - po 4 letniej przesiadce na ekosystem Apple z racji ich intuicyjnych systemów i programów dopiero teraz mając iOS9 i OS X 10.11 oraz pracując na 27" iMac-ach, 15" rMBP i IP 6+ odczuwam ze firma zatacza duży krąg tworząc naprawdę to czego zawsze chciałem czyli płynnego języka miedzy komputerem, softem a użytkownikiem. Nie szczycę sie tym ze nie jestem zaawansowanym grafikiem tworząc ja jednak pracując w Afiniti Designerze oraz Photo nie odczuwam tego oraz na nowo odzyskuje pasje jej tworzenia lub retuszu zdjeć. To czekanie na render akcji w ps, te całe UI Adobe łącznie z LR to dobre w latach Win98. Dziś czas to pieniądz a technologia jest tak zaawansowana ze tylko Apple, ich OS-y, ich softy oraz softy na bazie ich OS-ów przypominają mi ze jest 2015 a nie 1998. Mam nadzieje ze wyraziłem sie ze zrozumieniem bo sporo tych myśli żeby poskładać w jedna całość..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #10

    Domyślnie

    Rozumiem. Prawie to samo przeczytałem w ulotce, ale miło, że się podzieliłeś wrażeniami.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •