Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Baltard Bay II

  1. #1

    Domyślnie Baltard Bay II

    No i obiecana roslinka w calosci oraz modne dlugie czasy...osobiscie uwazam, ze o wiele wiecej zycia jest w obrazku normalnie naswietlanym.
    Oczywiscie dlugi czas jest robiony po zachodzie, czas naswietlania ok 2 min.

    1.


    2.


  2. #2

    Domyślnie

    Gdyby wiatr wiał w Twoja stronę pewnie na długim czasie wyglądałoby to znacznie lepiej.

  3. #3

    Domyślnie

    I dół wstawilbym z klatki naświetlanej na krótkim czasie tak żeby kwiatki nie były rozmazane ale cała fota wygląda bardzo dobrze.

  4. #4

    Domyślnie

    rewelacja, jedynka lepsza IMO

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grzegorzdz72 Zobacz posta
    I dół wstawilbym z klatki naświetlanej na krótkim czasie tak żeby kwiatki nie były rozmazane ale cała fota wygląda bardzo dobrze.

    Nowosc to dla mnie nie jest, ale zeby zdjecie na dlugim czasie spowodowalo, ze poswiece mu wiecej czasu to musi byc swietne albo bardzo mi sie podobac, to jak wspomnialem, jest ok, ale jakos tak...

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Nowosc to dla mnie nie jest, ale zeby zdjecie na dlugim czasie spowodowalo, ze poswiece mu wiecej czasu to musi byc swietne albo bardzo mi sie podobac, to jak wspomnialem, jest ok, ale jakos tak...
    Greg nie przesadzaj nie jeden nikoniarz z tego forum chciałby miec taka fote w swojej kolekcji wliczając w to także mnie.

  7. #7

    Domyślnie

    Mam dylemat, bo obie bardzo dobre. Skłaniam się jednak ku dwójeczce, choć może minimalnie ociepliłbym podłogę
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  8. #8

    Domyślnie

    Oba świetne, jednak kadrowo dwójka mi jakoś bardziej leży
    I'm amateur photographer, not a terrorist!

  9. #9

    Domyślnie

    Czy można prosić o jedyneczkę w 1080p?
    D800 | D610 | S Art 35 1.4 | T16-28 2.8 | N50 1.8

  10. #10

    Domyślnie

    Obie dobre .pięknie jest

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •