Zabawkowy tzn. jaki ?Jako właściciel F75 moge powiedzieć o nim, że jest żeczywiście troche zabawkowy
Acha i jeszcze mam jeden dylemat.
W tej chwili mam Olympusa IS 200 (niewymienna optyka), czy F75 to ta sama klasa aparatu, czy Nikon jest lepszy. Nie wiem czy jest sens zamieniać.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami