Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie poślubny pin up

    Kilka kadrów z sesji, którą młodym sprezentowała po ślubie nasza wspólna znajoma

    1.

    2.

    3.

    4.

    Więcej zdjęć na BLOGU

  2. #2

    Domyślnie

    Jak zwykle klasa Rozmycie w 2 to rozmycie w Ps-ie?

  3. #3
    Oszczędny w słowach Awatar Noele
    Dołączył
    07 2014
    Miasto
    Dolny Śląsk
    Posty
    38

    Domyślnie

    Super, świetne fotki, nic dodać nic ująć

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PanMarecq Zobacz posta
    Jak zwykle klasa Rozmycie w 2 to rozmycie w Ps-ie?
    tak to rozmycie w PSie

  5. #5

    Domyślnie

    Dobre to - tak po hamerykańsku Czy na 3 wszedłeś na słup energetyczny/telefoniczny? Wnioskuję po przewodach odbijających się na lakierze
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  6. #6

    Domyślnie

    Fotki z cyklu Caringtonowie jednego wieczoru.
    Blichtr i tyle.
    Od poniedziałku szara rzeczywistość.
    D7k, VR 18-105

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SerU Zobacz posta
    Dobre to - tak po hamerykańsku Czy na 3 wszedłeś na słup energetyczny/telefoniczny? Wnioskuję po przewodach odbijających się na lakierze
    nie miałem booma do lamp i użyłem poprzeczki, żeby unieść aparat wysoko nad młodymi
    chciałem początkowo użyć routera tp-linka, żeby na telefonie mieć podgląd LV do kadrowania, ale oczywiście wszystko zadziałało przeciwko i jak aparat się raz rozłączył, to już się nie chciał połączyć, więc sobie darowałem, bo czas wypożyczenia auta nam się kończył ustawiłem samowyzwalacz na 10 sekund, obiektyw na dużą przysłonę i wyostrzony na oko na odpowiednią odległość manualnie wg skali i tak z 10 razy podnosiłem aparat na tym boomie po naciśnięciu spustu migawki i odliczaniu do 10 zabawa była niezła ale końcem końców na ślepo trafiłem dwie klatki, które skleiłem w panoramę, żeby ujęły całe auto


    Cytat Zamieszczone przez mehmet efendi Zobacz posta
    Fotki z cyklu Caringtonowie jednego wieczoru.
    Blichtr i tyle.
    Od poniedziałku szara rzeczywistość.
    młodzi o niczym nie wiedzieli i całą sesję przygotowała dla nich nasza wspólna znajoma widziała, że byli ubrani tak jak są na zdjęciach na swoich poprawinach i chciała im sprezentować małą przygodę, więc zorganizowała samochód, pozwolenie w restauracji i poprosiła mnie o zrobienie zdjęć młodzi wiedzieli tylko, że jadą na zdjęcia i nie znali żadnych szczegółów cała sesja minęła w miłej atmosferze na wygłupach i wszyscy będziemy to mile wspominac

  8. #8

    Domyślnie

    Bardzo dobra robota. Ładne kadry, dobrze ciągnięta jasność (zachowane detale w światłach) i pozytywny przekaz.

    Na pierwszym zdjęciu popracowałbym nad zacienionym okiem panny - dwie minuty i będzie inna bajka.

  9. #9

    Domyślnie

    fotki genialne, gratuluję

  10. #10
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2010
    Miasto
    Wieliczka
    Posty
    186

    Domyślnie

    Piękny różnorodny set, różnorodne i "soczyste" kadry. Podoba mi się...
    Zdradzisz czym doświetlasz? Np.pierwsze zdjęcie? Lampa/modyfikator?

    Cytat Zamieszczone przez jacek_wozniak Zobacz posta
    nie początkowo użyć routera tp-linka, żeby na telefonie mieć podgląd LV do kadrowania, ale oczywiście wszystko zadziałało przeciwko i jak aparat się raz rozłączył,
    ps.
    To d300 działa z takimi ficzerami? Jak ter router podłączyć do aparatu?
    Sorry za OT Mieliśmy zachwycać się zdjęciami....

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •