dzień dobry, jestem tutaj nowy, i chciałbym wszystkich pozdrowićmam pytanie do użytkowników D300, mianowicie jaką polecacie torbę lub też plecak tak by zmieścił się D300 z gripem, 18-105, 55-300 oraz stałka 35 mm i jakieś filtry ? co byłoby fajne i pojemne waszym zdaniem ale też nie za duże ? pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami