Close

Strona 12 z 31 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 301
  1. #111

    Domyślnie

    No na optycznych to ten obiektyw nie "błyszczy". Owszem zrobili te fotki bez wyostrzania, ale żeby było aż tak słabo ?

  2. #112

    Domyślnie

    Ja tam bym zaczekał na test bo fotki optycznych nigdy nie były jakieś miarodajne. Co innego wyniki testów, co jak co, ale doktorzy optyki się na tym znają

  3. #113

    Domyślnie

    Mam pytanie do właścicieli szkła - czy pierścień zmiany ogniskowej chodzi wam z takim samym oporem w całym zakresie, czy się zmienia?

  4. #114

    Domyślnie

    w połowie jakby ciężej dlatego, że zaczyna wysuwać się druga część tubusu

    zdjęcie zrobione godzinę temu http://designer555.flog.pl/wpis/10476937#w
    jak ktoś chce zobaczyć oryginał prosto z puszki wyślę na maila
    Ostatnio edytowane przez Rycerz ; 19-08-2016 o 23:18
    NIKON Z7II . Nikkor 14-30 S . Nikkor 24-120 S . Nikkor 70-180 .

  5. #115

    Domyślnie

    Sugerowanie się w ocenie czegokolwiek zdjęciami z Optycznych to wielkie nieporozumienie - przyjęta przez nich filozofia ich robienia połączona z totalną nieudolnością w ich wykonywaniu daje często kuriozalne efekty. Nie zmienia to faktu, że 5000 zł za tego typu obiektyw to jakiś ponury żart. Przecież za tyle to można kupić 17-55 2.8 G.

  6. #116

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez designer555 Zobacz posta
    w połowie jakby ciężej dlatego, że zaczyna wysuwać się druga część tubusu
    Dzięki za info - u mnie tak samo.

  7. #117

    Domyślnie

    Kolejny test, niestety po francusku, ale zdjęcia i wykresy mówią same za siebie:

    http://www.focus-numerique.com/test-...sh-test-8.html

  8. #118

    Domyślnie

    W innym wątku trochę prorokowałem, że niebawem obiektywy nawet najlepszych marek trzeba będzie wybierać w sklepie spośród dziesięicu egzemplarzy, jak w dawnych latach co gorsze Tamrony - żeby trafić na jakiś jeden ludzki... Coś mi się wydaje, że z tym obiektywem właśnei do takich czasów doszliśmy, a moze i do tego, że Sigmy będzie się brać w ciemno, a Nikony wybierać.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  9. #119

  10. #120

    Domyślnie

    Jest test na optycznych. Cóż, wypadł marnie... Ale zgadzam się w dużym stopniu z podsumowaniem, że N kładzie lagę na DX... Na szczęście kundelki są coraz bardziej sympatyczne Rynek, jak przyroda nie lubi próżni
    Ostatnio edytowane przez d_an ; 06-11-2015 o 20:59
    staruszek D70, D90 + SB 600 + 4 zoomy + 5 stałek

Strona 12 z 31 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •