Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Wyretuszuję Twoje zdjęcie i nagram z tego film

    Wpadłem na chyba całkiem ciekawy pomysł. Jak chcecie zobaczyć jak retuszuję wasze zdjęcie, to zlinkujcie je (najlepiej RAW), a ja wybiorę jakieś, nagram filmy i wrzucę w formie speed retouching-u. Idealnie by było gdyby zdjęcie wrzucić też pod mój post na fanpage, wtedy wszystkie miałbym w jednym miejscu (o ile będą chętni ). Link do postu na FB: klik. Jak możecie to udostępnijcie ten post u siebie, może akcja się przyjmie to będę ją robił częściej.


    Jak komuś wygodniej, to w linku nich wstawi miniaturę zdjęcia, a RAW podeśle na maila speedretouching@tomaszpluszczyk.pl



  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Da się z tego utrzymać czy to hobby?

  4. #4

    Domyślnie

    Z darmowego retuszowania nie można . Ja mogę mówić jedynie za siebie, gdzie retusz tego typu zdjęcia jak powyżej zaczyna się od 350 zł, ale może być znacznie droższy, w zależności od tego jak dokładnie musi być zrobiony (jak wielki wydruk). Aczkolwiek już nowych zleceń nie przyjmuję. Natomiast na allegro można trafić na oferty typu "retusz za 2 zł" - czy oni są w stanie się z tego utrzymać - nie wiem, ale patrząc na jakość zastanawiam się czy ktokolwiek z tego korzysta. Znajomy kiedyś testował sporo taniej obróbki i chyba nie było sytuacji żeby te zdjęcia nadawały się do pokazania. No ale to już skrajność na zasadzie robienia ślubów telefonem.

  5. #5

    Domyślnie

    trochę źle zadałem pytanie,, chodziło mi o Polskie realia.. a z tego co widzę to działasz za granicą

  6. #6

    Domyślnie

    W tej branży działa się w internecie, a nie w jakimś kraju. Nigdy nie pracowałem w żadnej firmie retuszerskiej, gdzie idzie się do biura na 8 godzin, jak o tym myślisz.

  7. #7

    Domyślnie

    jasne dzięki za odpowiedź i lecę na Twego bloga bo widzę trochę ciekawych wpisów o Bangkoku

  8. #8

    Domyślnie

    Dodałem do wpisu nowy film. Kolejny też już nagrany, będą w nim dużo większe zmiany przed/po.



    A poprzedni film razem z komentarzem w tle, można zobaczyć też tutaj bez klikania w link:


  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    Jeden starszy film (dłuższy):


    I dzisiejsza metamorfoza (b. krótki):


    Niedługo wrócę do retuszowania waszych zdjęć.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •