Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31
  1. #1

    Domyślnie Adobe Photoshop CC

    Witam. Po dzisiejszej aktualizacji PS CC zniknęły mi ustawienia, obszary robocze, presety, panele, plug-in itp... zawsze było bezproblemowo. Czy u was też wystąpił ten problem?

  2. #2

    Domyślnie

    Dzis rano robilem aktualizacje, wszystko jest jak bylo, ale zeby powiedziec Tobie na 100% to musze sprawdzic jeszcze raz po pracy.
    Ustawienia mialem na 100% takie same, chyba nie wlaczylo sie okno NIKa, ale pewny nie jestem, dzialaja panele i akcje.

  3. #3

    Domyślnie

    U mnie obyło się bez ekscesów. Przy aktualizacji pojawiło się okno, że ustawienia zostaną przeniesione do nowej wersji i tak też się stało.

  4. #4

    Domyślnie

    Można zobaczyć głosy tu i ówdzie, że aplikacja niektórym ludziom narobiła problemów. Koledze zniknęły wtyczki, innemu ustawienia. Póki co zrobiłem tylko na laptopie i Adobe wymyśliło, że powiększy mi interfejs czterokrotnie. Zamysł nawet niezły, bo mam 220dpi, ale to można by zrobić skalowanie razy dwa, anie razy cztery, nawet nie mogę się dostać do wszystkich opcji i narzędzi, bo wyjeżdzją za ekran.
    duzy brzydki nikon i mala ladna sigma dp1

  5. #5

    Domyślnie

    Można też pozostać przy starej wersji i tylko doinstalować nową bez nadpisywania. Trzeba tylko zaznaczyć taką opcję. Ja nadpisałem, ale może komuś się przyda:
    http://motionfreaks.pl/teksty/newsy/...ive-cloud-2015

  6. #6

    Domyślnie

    No więc skalowanie interfejsu da się przywrócić z poziomu preferencji (uff, jak ja nie lubię, jak ktoś podejmuje decyzję za mnie). Ogólnie zmiany na plus, healing tool ze wsparciem GPU działa wyśmienicie. Wreszcie pojawiła się opcja czyszczenia cache/ramu z poziomu programu.

    Od ACR 8.0 wprowadzili wsparcie GPU i działa wyśmienicie. Od jakichś 7 lat działało też bezbłędnie w samym PS. Niestety od wczoraj jest katastrofa, zarówno na mobilnym Intelu 3317 (chociaż wczoraj działało bez zająknięcia) jak i na całkiem nienajgorszym stacjonarnym GTX 780 obraz powyżej pewnego poziomu przybliżenia szarpie jak szalony.

    Generalnie zmiany na plus, ale ten szarpiący obraz psuje całe wrażenie i jak widzę nie jest to niestety przypadek odosobniony. Do poczytania: https://helpx.adobe.com/photoshop/using/whats-new.html

    Z ciekawych dla mnie:

    In earlier releases of Photoshop, while painting with the Healing Brush, you'd see a semi-transparent gray area and a progress bar before the healed content became visible. In the 2015 release of Photoshop CC, Healing Brush changes render in real time as you paint.

    Reduced energy usage by up to 80% while idling.

    New command to release all RAM and scratch disk use; hold down the Option/Alt key and select About Photoshop. Alternatively, select Edit > Purge > All.

    Most adjustments (Image > Adjustments) can now be applied as smart filters. Convert the layer to a smart object and then apply an adjustment to it.

    Moving a layer to a group now moves it to the top of the Z-order instead of the bottom.

    Step backward/forward operations no longer change the layer selection.

    The Layer Style dialog now lets you apply multiple effects—strokes, inner shadows, color overlays, gradient overlays, drop shadows, etc—to a single layer style. Also, more than one instance of some effects can now be applied to a layer style.
    duzy brzydki nikon i mala ladna sigma dp1

  7. #7

    Domyślnie

    Dobra widze, ze trzeba NIKa zaktualizowac, poza tym pokazala mi sie nowa aktualizacja do PSCC, ale cos nie moge jej sciagnac, wywala mi blad podczas sciagania

    Ok, juz temat ogarniety, wszystko poza najnowsza aktualizacja dziala, ustawienia sa takie same jak w wersji wczesniejszej, ale NIKa trzeba zainstalowac od nowa, bo CC2015 instaluje sie w zupelnie nowym katalogu, stad klopot a NIK siedzi w katalogu plugins w wersji 2014.
    Ostatnio edytowane przez Greg77 ; 17-06-2015 o 14:04

  8. #8
    kuzu33
    Gość

    Domyślnie

    O, tego szukałem. Dziękuję serdecznie!

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Dobra widze, ze trzeba NIKa zaktualizowac, ...........
    Nie trzeba.
    U mnie wystarczyło, że z folderu plugin w CC2014 przeniosłem wszystko do folderu CC2015 i śmiga aż miło.
    (windows 7 64)
    ____________________
    Nikoniki i nikkoriki... D4s, D750, D3200, rybka 16, 14-24, 70-200, 24 f/1.4, 35 f/1.4, 50f/1.4, 85 f/1.4 i na deser fuji X100
    www.stefanolszak.pl

  10. #10

    Domyślnie

    tez tak zrobilem, dziala


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •