Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    Ja właśnie przymierzam się do kupna i chyba wybiorę opcję z przedpłatą na cały rok. Ktoś z Was wybierał to rozwiązanie, czy lepiej płacić miesięcznie? Różnica w cenie niestety jest marginalna, niecałe 1 euro różnicy na korzyść rocznej opłaty. Bardziej chodzi o to, by zapłacić raz i mieć spokój.
    Opłata jest pobierana automatycznie, więc i tak jest spokój.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    Ja właśnie przymierzam się do kupna i chyba wybiorę opcję z przedpłatą na cały rok. Ktoś z Was wybierał to rozwiązanie, czy lepiej płacić miesięcznie? Różnica w cenie niestety jest marginalna, niecałe 1 euro różnicy na korzyść rocznej opłaty. Bardziej chodzi o to, by zapłacić raz i mieć spokój.
    przy miesięcznym cyklu opłatę, jak wspomniał Tomek masz pobieraną automatycznie i co miesiąc otrzymujesz fakturę na mail, jeśli takowej potrzebujesz. Więc dla firm jest to wygodne rozwiązanie.
    A z tego co wiem, to miesięczny cykl jest i tak umową na 12 miesięcy z pólrocznym okresem wypowiedzenia.... TAK MI SIĘ WYDAJE.
    ____________________
    Nikoniki i nikkoriki... D4s, D750, D3200, rybka 16, 14-24, 70-200, 24 f/1.4, 35 f/1.4, 50f/1.4, 85 f/1.4 i na deser fuji X100
    www.stefanolszak.pl

  3. #23

    Domyślnie

    A jak jest z tą fakturą na firmę? Bo zasymulowałem do któregoś momentu procedurę kupna i były tam pola do wypełnienia, do niby fakturowania, tyle, że nie było pola NIP...

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    A jak jest z tą fakturą na firmę? Bo zasymulowałem do któregoś momentu procedurę kupna i były tam pola do wypełnienia, do niby fakturowania, tyle, że nie było pola NIP...
    nie pamietam gdzie się podaje pełne dane firmy, ale u mnie są wpisane i dostaje fakturę na mail co miesiąc zaraz po tym jak ściągną sobie kasę z karty kredytowej.
    Trzeba mieć tylko NIP EU
    ____________________
    Nikoniki i nikkoriki... D4s, D750, D3200, rybka 16, 14-24, 70-200, 24 f/1.4, 35 f/1.4, 50f/1.4, 85 f/1.4 i na deser fuji X100
    www.stefanolszak.pl

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siedemczwartych Zobacz posta
    Trzeba mieć tylko NIP EU
    Aha, no to du... nie mam NIPU EU, tylko polski.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    Aha, no to du... nie mam NIPU EU, tylko polski.
    eeee.... jaja sobie robisz?
    Przecież idziesz do US i załatwiasz to bez problemu. Zgłoszenie i po sprawie
    ____________________
    Nikoniki i nikkoriki... D4s, D750, D3200, rybka 16, 14-24, 70-200, 24 f/1.4, 35 f/1.4, 50f/1.4, 85 f/1.4 i na deser fuji X100
    www.stefanolszak.pl

  7. #27

    Domyślnie

    Gdyby ktoś był ciekawy, błąd z koszmarną wydajnością przy zbliżonym obrazie w nowym PS ustępuje momentalnie, gdy wyłączymy podziałki (ctrl + R). Jak Adobe mogło przepuścić taką wtopę?
    duzy brzydki nikon i mala ladna sigma dp1

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez igsux3 Zobacz posta
    Gdyby ktoś był ciekawy, błąd z koszmarną wydajnością przy zbliżonym obrazie w nowym PS ustępuje momentalnie, gdy wyłączymy podziałki (ctrl + R). Jak Adobe mogło przepuścić taką wtopę?

    daj im znac jeszcze tego nie sprawdzilem


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  9. #29

    Domyślnie

    Korzystam póki co z wersji próbnej pakietu i po ostatniej aktualizacji wszystko działa koszmarnie. Kilka razy na dzień wyświetla się okno chmury z propozycją zakupu, a przed każdym wyświetleniem Photoshop przycina się na kilkadziesiąt sekund i nie idzie w tym czasie z niego korzystać. Mało tego już kilka razy przestał działać i się zamknął.
    Ja rozumiem, że nie mam komputera szybkości rakiety i korzystam z laptopa, ale nie należał do najtańszych (i7) i do wszystkich innych celów wystarczy aż nadto.
    Jeśli tak ma działać Photoshop po zakupie, to nieźle...
    Z "uruchamiania systemu" usunęłam całą chmurę, bo po starcie komputer tak mulił, że przez kilka minut nie dało się strony otworzyć, gdzie normalnie wszystko naprawdę w nim działało bardzo szybko.
    Nikon

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Daga Zobacz posta
    Korzystam póki co z wersji próbnej pakietu i po ostatniej aktualizacji wszystko działa koszmarnie. Kilka razy na dzień wyświetla się okno chmury z propozycją zakupu, a przed każdym wyświetleniem Photoshop przycina się na kilkadziesiąt sekund i nie idzie w tym czasie z niego korzystać. Mało tego już kilka razy przestał działać i się zamknął.
    Ja rozumiem, że nie mam komputera szybkości rakiety i korzystam z laptopa, ale nie należał do najtańszych (i7) i do wszystkich innych celów wystarczy aż nadto.
    Jeśli tak ma działać Photoshop po zakupie, to nieźle...
    Z "uruchamiania systemu" usunęłam całą chmurę, bo po starcie komputer tak mulił, że przez kilka minut nie dało się strony otworzyć, gdzie normalnie wszystko naprawdę w nim działało bardzo szybko.
    Jestes pewny, ze to wina nowego CC? U mnie wszystko smiga, ze milo, nie widze roznicy.

    Edit: Wow, nie odpala mi sie sam creative cloud (wczesniej dziala w tle)?!

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •