Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siedemczwartych Zobacz posta
    Nie trzeba.
    U mnie wystarczyło, że z folderu plugin w CC2014 przeniosłem wszystko do folderu CC2015 i śmiga aż miło.
    (windows 7 64)
    Nie przenosilem, tylko zainstalowalem od zera, chyba nie doczytales co napisalem w tym samym poscie.

  2. #12

    Domyślnie

    Jak ktoś się zastanawia nad abonamentowym Photoshopem, to napisałem nieco na ten temat: http://tomaszpluszczyk.pl/photoshop-cc-w-subskrypcji

  3. #13

    Domyślnie

    jak ktos jest uczniem/studentem/nauczycielem ma jeszcze taniej, a jak ktos zarabia na tym, to sa to naprawde nieduze pieniadze


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Nie przenosilem, tylko zainstalowalem od zera, chyba nie doczytales co napisalem w tym samym poscie.
    czytałem... i właśnie napisałem, że nie trzeba instalować a wystarczy przenieść pliki...
    Chyba u Ciebie szwankuje czytanie ze zrozumieniem :P
    ____________________
    Nikoniki i nikkoriki... D4s, D750, D3200, rybka 16, 14-24, 70-200, 24 f/1.4, 35 f/1.4, 50f/1.4, 85 f/1.4 i na deser fuji X100
    www.stefanolszak.pl

  5. #15

    Domyślnie

    Spróbujcie użyć nowej funkcji w Camera Raw "Dehaze" do zdjęć nocnych, a także landszaftów bez słońca. Oczywiście potem korekta - Światła, Cienie, Białe i Przejrzystość.
    Mnie się podoba, a jak Wam ?

  6. #16

    Domyślnie

    Całkiem fajnie działa ta funkcja. Trzeba jedynie uważać, żeby nie przedobrzyć bo potęguje szum i uwydatnia ewentualne plamy na matrycy

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siedemczwartych Zobacz posta
    czytałem... i właśnie napisałem, że nie trzeba instalować a wystarczy przenieść pliki...
    Chyba u Ciebie szwankuje czytanie ze zrozumieniem :P
    Ok, ale jako cytat wybrales fragment mojej wypowiedzi ktory nie mowi o przeinstalowaniu a aktualizacji...kawalek dalej wyjasniam na czym polega problem, instalacja zajmuje moment, wiec czy przeniose, czy zainstaluje jeszcze raz, roznicy nie ma.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez skinny500 Zobacz posta
    Jak ktoś się zastanawia nad abonamentowym Photoshopem, to napisałem nieco na ten temat: http://tomaszpluszczyk.pl/photoshop-cc-w-subskrypcji
    "Tysiące osób przeszło z pirackich wersji na oryginały, mimo że CC nie wprowadza żadnych dodatkowych zabezpieczeń antypirackich."

    Czy masz jakieś dane na ten temat?

  9. #19

    Domyślnie

    Ja właśnie przymierzam się do kupna i chyba wybiorę opcję z przedpłatą na cały rok. Ktoś z Was wybierał to rozwiązanie, czy lepiej płacić miesięcznie? Różnica w cenie niestety jest marginalna, niecałe 1 euro różnicy na korzyść rocznej opłaty. Bardziej chodzi o to, by zapłacić raz i mieć spokój.
    Ostatnio edytowane przez prz3mo ; 19-06-2015 o 08:50

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jarkod Zobacz posta
    "Tysiące osób przeszło z pirackich wersji na oryginały, mimo że CC nie wprowadza żadnych dodatkowych zabezpieczeń antypirackich."

    Czy masz jakieś dane na ten temat?
    Jak wprowadzili promocję dla fotografów, to jako powód jej przedłużenia (dwukrotnego jak dobrze pamiętam) i finalnie ustawienia jako stałej ceny, podali niesamowity przyrost użytkowników.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •