Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Magda (emet)

  1. #1

    Domyślnie Magda (emet)

    Sesja odkładana od wiosny 2014, jednak uważam, że zwłoka wyszła nam na dobre

    1

    2

    3

    4

    5

    6

    7

    8

    9

    10
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  2. #2

    Domyślnie

    6 i 7 usunąłbym słup. Do tej sukienki bardziej adekwatne byłyby szpilki niż trampki - chyba.

    9 fajne

    10 - nie usunąłeś znamienia na lewej stronie żuchwy; świetne zdjęcie
    OM-D 10 Mk II

  3. #3

    Domyślnie

    Świetne + to co powyżej + 6 dla mnie najfajniejsza co nie znaczy że reszta nie jest fajna
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  4. #4

    Domyślnie

    Lubię Twoje zdjęcia
    Z tych wybieram 2 i 10.... może i tylko 2 ale reszta taka przeciętna jest. W ogóle to najbardziej lubię Twoje czarnobiele bo obrabiasz podobnie jak ja, czyli tak jak lubię
    Na trójce widać jak wyglądasz... Czerwono-grafitowa kurtka z kapturem, ciemne włosy, wyraźne zakola.... :P ...lubię zdjęcia przez szybę, drzwi itd, ale trzeba uważać na odbicia

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RaditZ Zobacz posta
    6 i 7 usunąłbym słup. Do tej sukienki bardziej adekwatne byłyby szpilki niż trampki - chyba.

    9 fajne

    10 - nie usunąłeś znamienia na lewej stronie żuchwy; świetne zdjęcie
    nie chciałem usuwać.

    Cytat Zamieszczone przez nickt Zobacz posta
    Lubię Twoje zdjęcia
    Z tych wybieram 2 i 10.... może i tylko 2 ale reszta taka przeciętna jest. W ogóle to najbardziej lubię Twoje czarnobiele bo obrabiasz podobnie jak ja, czyli tak jak lubię
    Na trójce widać jak wyglądasz... Czerwono-grafitowa kurtka z kapturem, ciemne włosy, wyraźne zakola.... :P ...lubię zdjęcia przez szybę, drzwi itd, ale trzeba uważać na odbicia
    Masz oko, bluza z kapturem i zakola-trafiony
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  6. #6

    Domyślnie

    Dla mnie 6 i 7 najlepsze. Takie naturalne, bije z nich radość.

  7. #7

    Domyślnie

    6 i 8 fajne, chociaż na 8 te buty to bym usunął.

  8. #8

    Domyślnie

    Mi najbardziej przypadły do gustu 8,9 i 10. Bardzo ładne.
    Nikon D700 / Nikon D600 / N 50 1.8 D / N 85 1.8 D / N 105 2.8 G / N 135 2 D DC/ N 180 2.8 D / N 24-70 2.8 G / SB 900 / SB 910 / Quantuum R+ Dual Power 600Ws / Eizo CG223W

  9. #9

    Domyślnie

    Wybieram 6 i 8 - moim zdaniem najciekawsze, przy czym 6-kę kadrowałbym niecentralnie.

    Na wielu zdjęciach widać niespójną obróbkę, dodatkowo na niektórych albo przesadziłeś z blurem albo to make up i jest jakoś sztucznie - ciężko wyczuć w tym rozmiarze.

  10. #10
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 774

    Domyślnie

    Mieszanka dobrych i słabych. Duży rozrzut. Te dobre to 1,6, 10, 9 też jest OK.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •