Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27
  1. #1

    Domyślnie Co do D80 + 18-70... ??

    Witam, nie wiem czy w odpowiednim miejscu, ale... zamierzam kupić dzisiaj Nikona D80 + Nikkor 18-70mm + 2GB karta i zastanawiam się czy moge jeszcze coś dokupić do tego w granicach 600pln, jakiś filtr??
    Do czego?? Może dla uzyskania ciekawszych zdjęć z ukłonem w kierunku portretowych...
    Coś w tej cenie można ciekawego kupić?? Może jakiś nie drogi obiektyw??

  2. #2

    Domyślnie

    Gripa!
    Dziewiąty najstarszy użytkownik forum.
    Sansa Clip 4 GB + Sennheiser PX100 II
    kekacz.blogspot.com

  3. #3

    Domyślnie

    nie chce narazie gripa... myśle, że styknie narazie mi std, wole coś do optyki..

  4. #4

    Domyślnie

    50/1.8 lub zbieraj na lampę lub zbieraj na nowe szkła - do portretu lub ogólnie

  5. #5

    Domyślnie

    No to nikkora 50/1.8, zmieścisz sie z nowym, fajna portretówka sie robi po cropie.
    Dziewiąty najstarszy użytkownik forum.
    Sansa Clip 4 GB + Sennheiser PX100 II
    kekacz.blogspot.com

  6. #6

    Domyślnie

    a moze jak nie masz to lampę, pomysl jeszcze o dodatkowym aku, statywie, porządnej torbie ewentualnie nikkora 50 1.8

  7. #7

    Domyślnie

    3:0 dla 50/1.8 - teraz nie masz wyboru - w poniedziałek chcemy widzieć ładne zdjęcia z nowej pięćdziesiątki

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    I proszę, wszystkie trzy strzaly o godzinie 14:18
    Dziewiąty najstarszy użytkownik forum.
    Sansa Clip 4 GB + Sennheiser PX100 II
    kekacz.blogspot.com

  10. #10

    Domyślnie

    hattrick dla 50/1.8 :]
    Tenkju werymacz ..

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •